Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenne egy olyan kérdésem,...

Lenne egy olyan kérdésem, adott lenne egy Opel vectra,1.6i 75 (le) Alacsony sebességnél, megtorpan az autó, magasabb furdulaton megindul. Viszont nagyon sokat kajál, és az alapjáratom is egyenetlen. Mi lehet a hiba oka?

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 14:10
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
Az,higy valami elromlott....de legalább is nem működik....
2018. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lambdaszonda?


nekem régen ford csinálta ezt miután megrallyztattam és eltörtem a lambdaszondát :D

alacsony sebességnél gázadásra majdnem lefulladt... padlógázra lassult, magas fordulaton kezdett el húzni, üresbe csak úgy lehetett kirakni, hogy adtam neki egy kis gázfröccsöt különben leállt.

2018. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Folytószelep , ha van azt merre keressem? Vagy ebben egr szelep van?
2018. jan. 26. 14:36
 4/4 anonim válasza:
Motor vezérlőegység. Nekem is hasonló problémám volt. A gázt későre vette és alacsony fordulaton nem volt ereje az autónak.
2018. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!