Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus MK2 vagy Kia Cee'd?

Ford Focus MK2 vagy Kia Cee'd?

Figyelt kérdés

Melyik jobb autópályára, városba, közútra?

Melyik biztonságosabb, üzemanyag takarékosabb, kirándulásra kedvezőbb? ...stb

Mindkettő felől, 2007-2009 közötti évjáratra lennék kíváncsi.

Benzines: 1,4 illetve 1,6



2018. jan. 24. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
KIA Ceed...örök darab..sosem romlik el.(a benzines)
2018. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fogyasztásban nincs nagy meglepi, a benzinesek mind 7-8l körül esznek normál használatban.

mindenképp 1.6-ost keress, mert több személlyel megpakolva az 1.4 gyengus lesz, autópályán is komfortosabb az 1.6.

cee'd van a családban, nincs vele semmi problem, tele van légzsákkal baj esetére.

2018. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebből a kettőből egyik sem olyan rossz. Állapotot nézz főleg.
2018. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyik sem rossz autó. Én Focusra hajlanék, mert valószínűleg jobb az alkatrészellátása és több szerelő ért hozzá, illetve szubjektív okokból (külső, beltér) jobban tetszik. Emellett ki szokták emelni, hogy kategóriájában az egyik legjobb vezetési élményt nyújtja.

Próbálj ki mindegyikből párat, aztán szerintem magadtól is el fogod tudni dönteni, hogy melyik tetszik jobban. Az 1.4-eseket én is kihagynám, csak 1.6-ost néznék.

2018. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát, ha a két autó közül választok, akkor jól döntők. Mindegyiknél belefuthatok rosszab, leharcoltabb, vagy jobb, megkíméltebb típúsba. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2018. jan. 25. 08:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit és ahogy írják 1.6-os az elsődleges, de ha egy nagyon jó állapotú 1.4 van én csak amiatt nem állnék el tőle.
2018. jan. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Én 1.8-as Focust ajánlanék, kérdező. Remek darab.
2018. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ElekTamás88 ***** válasza:
39%
Focus mk2.5 (2008-tól) tetszetős darab. Igényes belső és külső, leírhatatlan vezetési élményt nyújt. 1.6 ti-vct átlag fogyasztása nálam 6,9l/100km.
2018. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!