Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor lopas ellen mennyire...

Motor lopas ellen mennyire hatasos egy olcsobb u-lakat?

Figyelt kérdés

2018. jan. 25. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Az alkalmi lopás ellen talán, de ha valaki úgy indul el, hogy tudja " "miért megy", a lakat sem segít
2018. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A semminél és a spirálzárnál/sodrony/gerinczárnál pár másodperccel több védelmet nyújt.

A kriptonite lakataimat (se bringán se motoron) nem piszkálják. Előttük volt egy olcsó Auchanos, amiről kiderült, hogy egy csapszeg kiütésével szétszedhető. Szerencsére a tolvalynak nem volt ideje befejeznie a műveletet én pedig tanultam belőle, hogy minőségi lakatot kell venni.

Persze a Kriptonite sem feltörhetetlen. Pont aznap mikor megvettem jött egy kép bringás facebook csoportba, hogy valakinek az ugyanilyen u-lakatját végték el lépcsőházban, puff neki.


Én jelenleg Kriptonite U-lakatot használok az első kerékre, a hátsót meg láncoslakattal horgonyzom. Utóbbi márkája sajnos nem ugrik be, de több kilós és elég drága is volt.

2018. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
0%
Az olcso semmit nem ér....azzal max az alkalmi tolvajt riasztod el......hozzateszem hogy a dragabb sem garantal semmit!
2018. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj a motorokkal, hogy nem lehet megoldani, hogy ne lopják el. Bármilyen lánccal lehet kikötve, azt egy komolyabb flexel pillanatok alatt elvágják. Ha már nincs semmihez sem rögzítve, akkor 2 jóképességű megfogja és bedobja egy furgonba. Minden egyéb lopásgátló hatástalan. Lehet kormányzár, féktárcsazár, nyomkövető stb.
2018. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 perc alatt ki lehet nyitni


a kryptonite jó, az kicsit tovább tart

2018. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!