Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen nagyobb turbót tudok...

Milyen nagyobb turbót tudok belerakatni?

Figyelt kérdés
Adott egy vw golf 4 1.8t és nagyobb turbót szeretnék vásárolni bele a nagyobb nyomaték és teljesitmény miatt. Milyet tudok bele tenni? MIlyet érdemes? Valamint milyet ajánlott? Elsősorban olyanok válaszát várom akik már csináltak hasonló dolgot és van tapasztalatuk. Köszi

2018. jan. 25. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Így ne akarj teljesítményt! Kérlek!

Növeled a turbónyomást. Nem kel új turbó.


Nem értesz a dologhoz. És veszélybesodrod a többi közlekedőt. Több lóerőhöz jobb fék, gumi kell. Lehet a kuplung se vírja ha ràtuningolsz nagyon

2018. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugi ezzel a hozzáállással szerintem az első szervizig sem jut. Komolyan bírom mikor valaki azt gondolja, hogy ez úgy megy, hogy ki a turbót be a turbot, vagy épp szivó motorra hopp oda a turbo aztán gyerünk.
2018. jan. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 D. Brasco ***** válasza:
5%
Akassz rá egy scania turbót!
2018. jan. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak.

Már a felfogatást se tudod meg oldani egy másik méretű turbóval.

Elég ha egy fél centit arrébb van fúrva a lyuk például a kipufogó csonknál.

2018. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az aggódó válaszokat de nem ez volt a kérdés. Először olvasd el a kérdésem aztán értelmezd, hogy mit szeretnék majd válaszolj. Ha nem tudod a választ zárd be a kérdésem és böngéssz tovább
2018. jan. 26. 15:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Tanulmányozd hogy mi a különbség a te autódban lévő motor és a gyárilag legerősebb 1.8T motor között (Audi TT 225LE). Na azokat a különbségeket kell megoldanod. Ja és ne csak a motort nézd, hanem a hűtőt, fékeket is, stb.
2018. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az 1.8T motorból a 225 lovas verziónak kb annyi köze van a 180 lovashoz, hogy ugyanaz a felirat rajta. Én nem vagyok nagy tuning mester, de azt tippelem, hogy először a mostani motorodat kéne rendbe rakni. Ezzel kezdődik a tuning.
2018. jan. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Senki nem aggódott érted.

Inkább te értelmezd a válaszokat ,

Azért mert te műszaki analfabéta vagy, nem kell nagy képűnek lenned.

2018. jan. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek kb annyi értelme volt, mint az 1000-es Swift-nek két motorral.
2018. jan. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!