Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szélvédő kavicsfelverődés....

Szélvédő kavicsfelverődés. Mihamarabb meg kell javíttatni?

Figyelt kérdés
Nagyítóval nézve csak az üveg felszíne karcosodott meg. ebben az esetben is mielőbb meg kellene javíttatnom vagy ráérek?
2018. jan. 27. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt el tudják tüntetni róla, de egy ilyen kis karcból komolyabb repedės valószínűleg soha nem is lesz. (A leírásod alapján mondom ezt)

tapasztalat: kaptam egy kavicsot, egy kicsi pontban meglátszódott a szėlvėdőn, a köröm akadt benne, szal ėrezni lehetett. Nagyon felületi volt. Nem csináltattam meg, 10 ėv alqttnem volt utána ebből semmi gond.

2018. jan. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdés, milyen minőségű üveg a szélvédő, volt jópár autóm az utóbbi 30 évben, amiknek az üvegei agyon voltak edzve, azok az ütéstől könnyen betörtek, sosem repedtek.

Amik meg könnyen karcolódtak, tele volt kavicsfelverődéssel, azok csak repedtek, de sosem törtek be.

2018. jan. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont a szemem előtt van vezetéskor, ha nem ott lenne nem csináltatnám meg, de így idegesítő kicsit.
2018. jan. 27. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nekünk az egyik autón talán 5 éve már van egy kis borsószemnyi felverődés, tudom is pontosan mikor történt és hogyan. Semmit nem csináltam vele, bár tartottam tőle hogy tovébb fog repedni, de nem történt semmi. Ja még annyit, hogy jobb oldalon van ez a sérülés, tehát a műszakin sem kötnek bele, de szerintem észre sem vették még.
2018. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Műszaki vizsga előtt nem igazán fontos. Ha zavar, akkor javítsd meg, ha nem akkor ne.
2018. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!