Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hondások! Tudnátok egy piciket...

Hondások! Tudnátok egy piciket segiteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igaz, ez nevetsegesen fog hangzani de a jogositvanyom meg nincs meg, de hamarosan meglesz, azonban ennek ellenere mar regota szeretnek egy bekalampas honda civicet es (lehet egyeseknek kicsinyes) de egy almom valna valora :D Viszont megszeretnem kerdezni azokat, akik tenyleg ertenek az autokhoz vagy elsosorba azokat, akiknek volt/van hondajuk, hogy letudna-e irni nekem mindent olyan dolgot amit tudnom kell egy ilyen autorol, mennyire megbizhato es mik a tapasztalataitok. Mellesleg, nagyon erdekelne, hogy milyen tunningokat lehet az autoba beletenni legelosszor, mi az, amit erdemes. Ne haragudjatok a tudatlansagom miatt :D A valaszokat elore is koszonom!


Linkelek nektek egyet amit nagyon mejegyeztem magamnak :D


[link]



2018. jan. 27. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak van, csak neki 1.5 vtec, sajnos automata váltós. Én szeretem, stabil kis autó, a miénk nincs tuningolva, vigyázunk rá. Ha tudsz, 1.5 kéziváltóst vegyél, az 114 paci, hidd el, kezdésnek marha jó. Jobb állapotú sztem 5 kiló fölött indul. Mindenképp nézesd majd át szerelővel!
2018. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod :)
2018. jan. 28. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha csak egy szót tanulsz ma meg helyesen leírni, a "tuning" legyen az. Egy n-nel.

Egyébként sajnos a piacon lévő hasonló Civicek mind átestek már sajnos valami lakótelepi tuningon. Ha találnál véletlenül egy gyári állapotút, akkor igyekezz megőrizni úgy. Ha mégis kényszert érzel rá, hogy felülbíráld a japán mérnökök munkáját, akkor meg válassz olyat, ami leginkább megfelel az ízlésednek. Ezeknél már a rohadásra kell leginkább odafigyelni. Műszakilag a problémamentesebb típusok közé tartozik, de ha elkezdte megenni a rozsda, akkor az árának aránytalanul nagy részét kell majd ráköltened ennek orvoslására a következő években.

2018. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mellesleg aki eladja a tuning Civicjét, általában azért teszi, mert már menthetetlen az autó reális áron. Szóval vigyázz velük, mert ez a generáció már abban a korban van, amikor inkább szabadulni kell tőlük, nem megvenni.
2018. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom sajnos, pedig annak ellenere hogy ennyi idos auto en olyan szepnek latom oket:D De koszonom a te valaszodat is!
2018. márc. 6. 17:00
 6/6 Beviz Elek ***** válasza:

Tényleg nevetségesen hangzik hogy jogsid sincs, nem tudod miből áll fenntartani egy autót de már boyracer verda kell és tuningokat keresel hozzá.

Nekem is nagy álmom volt egy olyan (coupe), de más megbízható NEM boyracer japánnal kezdtem és rájöttem hogy nem akarom minden pénzem egy menő, gyors, de nem megbízható autóba tolni. Hiába jó a Honda, ha tuningolod akkor veszít az élettartamból (nem mellesleg azért tuningolod hogy taposd is neki).

Állíható futómű 150+, normális kerék gumival 250+, toronymerevítők 40+, a Red Sun Service turbósítja neked x pénzért és menni fog mint az állat, de ne is várj 200e km feletti problémamentes közlekedést.


Már kp-ra vehetnék R33 Skyline-t is, de nem azért akarok gürizni hogy minden pénzem a fenntartására menjen el.

2018. ápr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!