Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kaptunk 2 levelet tegnap,...

Kaptunk 2 levelet tegnap, elvileg az olasz rendőrségtől, a kocsinkat a traffipax lefotózta Milánoba gyorshajtásért, illetve hogy a buszsávba közlekedett. Fotó nincs a levélbe, csak rendszám és a tulajdonos neve. Szerintetek ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ha ez igaz lenne semmi gond. De soha nem voltunk Milánoba illetve még az országot se hagyta el ez a kocsi.Írtam egy levelet a informazioni@poliziamunicipale-online.it címre ez volt a levélbe, elküldtem a forgalmit, a kocsiról egy képet, meg amit küldtek, leírtam hogy kérek akkor róla képet, meg hogy ez nem igaz. Hétfőn arra gondolok bemegyek az itteni rendőrségre.

2018. jan. 27. 12:03
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Levelet kaptunk. Csak bescanneltem és átalakítottam word-é. A levélbe van hogy ha információt e-mailen kérhettek, ezért írtam nekik. Nekem annyiban volt fura a magyar rendőr, hogy kértem nézzenek rá, hogy igaz-e a levél, de nem tették csak ennyi mondtak hogy már találkoztak ilyennel meg írjak nekik és ha negatívat írnak visszajöjjek vissza.
2018. jan. 27. 19:17
 22/23 anonim válasza:
Mi lett belőle, kérdező? Fizettél nekik vagy nem?
2020. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 gbenyov válasza:
51%

Hamis, kamu levél.

Rendszám nem stimmel, nem te vagy.

Nem voltál ott, nem te vagy.

Át akarnak verni?

Név, cím, jó? Te vagy.

Olasz rendőrség, csendőrség színes pecsét rajta van?

Csináltass magyar rendőrségi jegyzőkönyvet az esetről.

2020. dec. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!