Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ausztriában levillantott este...

Ausztriában levillantott este a fix traffi most meg büntetnek?

Figyelt kérdés
Üdv, a minap ausztriában jártam egy autómentő trélerrel, ami nem haladja meg a 3.5 tonnát, egy utánfutót vittem rajta (nem húztam) és le villantott a traffipax, táblát nem láttam sehol kb 100-105 körül mehettem, utánna figyeltem hogy lesz e korlátozás feloldó tábla de nem volt, miért fotózhazott le? Mögöttem jött egy mikrobusz a villanás után nem sokra le előzött, lehetséges hogy őt kapta le? Hallottam arról is hogy a nagyobb járműveket lefotózza beazonosítás céljából és a rendszám alapján dönti el a kategóriát, lehet a méret miatt teherkocsinak nézett és azért villant el?

2017. dec. 21. 02:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy nem villantgat. De nem tuti, hogy téged fotózott, legalább is te nem vagy biztos benne. Egyébként ha téged, és átlépted a sebességkorlátozást, akkor igen, kapni fogsz büntetést, de érdekes módon itt kb 20€tól indul a bünti ára.
2017. dec. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal az egy villanás csak figyelmeztetés, ha kettőt villan, akkor jön a bírság. Kamionsofőrtől hallottam, nem tudom, igaz-e.
2017. dec. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kettő villanás volt, de nem láttam korlátozást, hát várok meg látom mi lesz, suben előtt volt, határtól utolsó előtti fix trafi
2017. dec. 21. 09:52
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Kiküldi most már a büntetést nyomorult labanc.
2017. dec. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, most akkor nem fognak.
2017. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

3 hónapja én is jártam így, 3,5 T alatti platós Master-al voltam.

Táblát sehol nem láttam, de 105-nél mégis villantott. Azóta sem jött csekk, és már nem is fog.

2017. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mellékesen megjegyezném hogy az éjszaka közepén, szakadó esőben történt mindez (ezért is mentem lassabban), és nem mondanám hogy kellemes volt a villanás. Csoda hogy a gyengébb idegzetűek nem okoznak ilyenkor balesetet...
2017. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle?
2020. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!