Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények, tapasztalatok...

Vélemények, tapasztalatok Audi A2 (2000-2005)?

Figyelt kérdés

Kocsi vásárlás előtt állunk ( családban második kocsi kezdő sofőrnek városi használatra) és nagyon tetszene az Audi A2, érdekelnének tulajok válaszai tapasztalatai első sorban?


Más lehetséges / esetleg / a Volksvolkswagen Polo vagy a Volksvolkswagen Lupo kiskocsi,2001-2007es kiadás.


Tehat Audi A2 vagy Volksvolkswagen Polo estleg a Volksvolkswagen Lupo



2018. jan. 28. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

A dízelek elég lomhák és kicsit olyanok mint egy traktor, cserébe nagyon keveset eszik,de csak akkor ha nem taposod ki a lelkét!

A benzinesről én úgy tudom hogy sokat eszik(van a családban egy 1.2es 64 lovas polo)meg nem túl megbízható(legalább is az 1.2es)1.4 benzinrol nem tudok semmit.Szerintem próbálkozzatok be egy 1.9tdi(90 vagy 105lovas)golffal.Kb egy árban van a polo-val de sokkal jobb autó mert kevesebbet eszik jobban megy és szerintem megbízhatobbak is.

2018. jan. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kis autó, nem számít, hogy gyenge benne a motor, mert extrém könnyű a kasztnija, így kicsi motorral is meglepően jól megy.

Az A2-vel az a baj, hogy inkább egy tanulmányautó, mint rendes autó. Tiszta alu a kasztnija, emiatt már egy kis horpadás az oldalán is gazdasági csőd lehet, ami városban könnyen előfordulhat. Meg spéci futómű kell alá, stb, tehát drága a fenntartása. Nekem a formája sem jön be annyira.

2018. jan. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
25%
Szerintem felejtsd el...föleg kezdő sofőrnek...
2018. jan. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszpkat :)
2018. jan. 29. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!