Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Autómata Opel astra f...

Van egy Autómata Opel astra f 1993 1.6 benzines es bajos a motor vagy a valto? .

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben mindig van valami egy hónapja kb ha be raktam R be le fuladt kellet tarcsam gáz alat hogy tartsa meg a fordulatot. Volt olaj cseren meg minden mostanaig jol ment és ma reggel gyújtanam be es nem indu egy nagyon csúnya berego hangot ad ki hagytam par percet újra próbáltam be gyuladt de nagyon csúnyán csinál alig megy és az egész kaszni rebeg mikor meg alok egy hejben. Vajon mi lehet a váltó csinálja vagy a motor? És egy kérdés manuális autóról ha cserélném a motort az enyembe a váltó elfogadná
2018. jan. 28. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:
A motor ugyanaz a manuálisnál és az automatánál is, így fel tudsz tenni kézi "fogaskerekest" is. Lehet, hogy mindkettő alkatrész rossz, de én kuplunghibára gyanakszom.
2018. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!