Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 ezer forintig milyen...

50 ezer forintig milyen motoros bőrkabátot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tavaly ősszel csináltam meg az A2-es jogsit, és szeretnék idén elkezdeni motorozni. Kesztyűt és bukósisakot már beszereztem. Következő tétel a kabát lenne, de nem sikerült még olyat találnom ami igazán tetszene. Kb. 50 ezer a keret rá. Előre is köszönöm a segítséget!

2018. jan. 28. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát neked kell tudni, hogy mi a stílusod mi jönne be neked. Webshopokba van sok fajta méret és mintázat
2018. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bemész egy turkálóba...adsz kétezret az eladónak, és válogathatsz a jobbnál jobb dzsekik, kabátok közül, max tízezer egy darab.


-ha zavar, hogy turkáló, akkor nem tudok segíteni.-


(javaslom nézz be egy angol ruházatba, vagy hasonló használtruha-boltba)

2018. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Most ugye viccelsz? :D Turkálóba protektoros, használható motoros dzseki???
2018. jan. 28. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Bőrkabátból nincs protektoros, legalábbis még sosem hallottam felőle, de nem hiszem, hogy létezne.

Van protektoros kabát, és bőrkabát.

Az előzőt ajánlom inkább.

2018. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 Ilyenre gondoltam. Ez az egy ami tetszik. Azért vásárlás előtt még egy próbát akartam tenni, hátha tapasztaltabbak tudnak valami jobbat ajánlani.

[link]

2018. jan. 30. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!