Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 9 személyes autot...

Gyullancs78 kérdése:

Milyen 9 személyes autot ajánlanátok? Kinek van esetleg tapasztalata? Családi mindennapos használatra lenne.

Figyelt kérdés
Volkswagen T4 eddig a befuto de persze mást is elfogadnánk de eddig csak amerikai(chevrolet astro van LT) buszunk volt.

2018. jan. 26. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha korlátozott a pénzösszeg, akkor a T4-es tényleg az egyik legtutibb választás, csak az a gond, hogy mindegyikben van legalább 1 millió km, amelyikben pedig nincs, az csillagászati pénzösszegbe kerül. Ezért érdemesebb szétnézni az olyan nem túl drága típusok között is, mint az Opel Vivaro vagy Renault Traffic például. Mercedes Vitokat kerüld.
2018. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Transit vagy Hiace

Csak figyelj a rozsdára.

2018. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen a transit is jónak tűnik még azt találtam is elég tűrhetőket, de hiace-t egy darabot sem eddig. De persze nézelődöm minden nap
2018. jan. 26. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Transit, vagy a többi felsorolt. Hiace nem véletlenül van kevés egyébként, azok elég szívós technikák ha volt rájuk figyelve, és nem fingotta le a gazdája.
2018. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én céges Transitokat hajtottam 10 évvel ezelőtti munkám során.

A 2000-2006-os generációból szivó dízelt. Elég gyenge, semmiképp sem ajánlom. Autópályán nem bírta 9 fővel a 130-as tempót csak folyamatos padlógázon.


A következő generációból már turbósat vezettem, na az döfi. Megterhelve sem gond az utazótempó üresen meg mint egy Mondeó vagy Focus úgy ugrik (persze kis sebességnél, mert nagynál már korlátoz az óriás homlokfelület.)


Az tetszett még ebben a két generációban, hogy tulajdonképpen tégla doboz négy kerékkel. Ennek és a nagy tükröknek köszönhetően kezdő fuvarosként sem okozott gondot a bp-i szűk utcákban lavírozás és parkolás (parkolóradarról meg csak hírből hallottam).

2018. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen szívó dizeles mercink már van a családba igaz hogy teher és 3 személyes de húzatni parton felfelé csak álom :))))) most vhogy t4-est is csak szívóba találtam 94-est, 96-ost talán tényleg a transit fog maradni ha találunk megfelelőt mert ám az sincs tömegével.

Ja találtam egy fiat ducato bordó 2,3 JTD motorost arról vmi vélemény vkinek?

2018. jan. 27. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen lett? Jtd egy takarékos megbízható motor csak a kettöstömegü okozhat gondot.. általában nagy többségben.
2018. márc. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!