Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb autó és miért? Előny, hátrány? Volkswagen, Citroën vagy Seat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
A Seat a legjobb, mert a sportosság a vérében van. A Citroen szar, mert francia, a Volkswagen nem rossz, de nagyon drága.
2018. jan. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Hát a Citroen nem a kedvencem, a Seat meg a VW-né igazából.
2018. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 crudy ***** válasza:
60%
Igazabol elgondolkodtato. Vissza kell emlekeznem h melyik mikor volt utoljara elottem, az egyiket egybol a vegere rakom, hat elfogult vagyok na. A masik ketto pedig kerdeses. Van elonye hatranya. Kedvtol is fugg es attol is h mire van szugsegem. Az is fontos szempont h oda teszik elem is kesz vagy hozzanyulhatok e utolag. Ezen szempontok figyelembevetelevel a kovetkezo az en sorrendem: 3. turosteszta, 2. grízesteszta, es a befuto a bableves.
2018. jan. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
kedves második ismét sikerült semmitmondó hülyeséget írni.
2018. jan. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek akik normális választ adtak. Kivételt képez a kedves első válaszoló. Az ilyen értelmetlen baromságot kérlek hagyd meg magadnak senki nem kíváncsi rá. Köszönöm a többieknek, hogy megosztották velem a véleményüket. Mindenkinek más az elvárása tudom, de tapasztalatokból tud az ember előre jutni és a segítőkész válaszokból.
2018. jan. 28. 23:53
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Főleg, hogy az első válaszoló adott egyedüli értelmes választ...



Próbáljuk meg amolyan első osztályos módon. Leírtál három márkát aminek van kismillió modellje.

De akkor hasonlíts már kérlek össze egy W12-es Phaetont és egy Citroen ZX-et pl. Na melyik? Hmm? tegyük fel, egyszerű hétköznapi ember vagy kis fizetésből, akkor is a W12-es batár lesz a jobb? Vagy ha épp ki akarsz menni földútra, oda jobb a Phaeton, akarom mondani a VW?



Szóval ott tartunk tényleg, első válaszadó adott normális választ, mert értelmetlen kérdésre nehéz értelmest adni.


De akkor ugyanezen a vonalon haladva kérdező:

Toyota, Ford, Renault. Na melyik a jobb?

2018. jan. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Csak az elsőnek van igaza!
2018. jan. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szubjektív történet:


Pár éve volt Gablini Úr szervezésében újautó expó, ahol számos márka vadiúj modelljébe bele lehetett ülni. Volt szerencsém mindhárom fent említett márka azonos osztálybeli autóját belülről is szemügyre venni, így a következőkre jutottam:


VW Jetta: sivár, hideg, németes precizionizmmus, anyaghasználat és kidolgozottság némi igényességet sugall. Mondom ezt úgy, hogy apámnak ilyenje van.


Seat Toledo: Nagyon hasonlít a Jettára, mégis minden részletében egy kicsivel puritánabb, olcsóbb hatást kelt.


Citroen C4 (tudom, kicsit kilóg a kategóriából): trendinek akar látszani, de beülve a hátsó ülésre rögtön a régi Ladánk jutott eszembe, mert annak volt ennyire puha, minden tartás nélküli az ülőlapja. Nálam emiatt rögtön leszerepelt a Ctiroën.


Magamnak Octaviát vettem végül (pedig a Toledo is sokáig játékban volt).

2018. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nézegess pár statisztikát; pl: [link]
2018. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Igy hogy törölve lett az első válasz, a 7.-et is törölni lehet.
2018. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!