Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Utólagos klíma beszerelés hogyan?

Kérdés az hogy hogyan nem az hogy megéri-e !!!!!

Adott egy vw vento 1.9 td motort akarok cserélni benne egy afn 110 lovas kerül bele de nem klímás ! Meg lehet oldani hogy legyen benne működő képes klíma és kb mennyiért ( kíváncsiság képp kérdem az árát )

2018. jan. 29. 18:12  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Gyarilag nincs benne klima es amit teszek bele motort az se klimas !

# 1/7Időpont 2018. jan. 29. 18:13 Privát üzenet
Beviz Elek nevű felhasználó válasza:

Kell a kompresszor, klímahűtő, csövezés, elektronika, + az utastérben lévő cuccok.

Afn motorból volt klímás, simán megoldható a motortér része, de ventóból szerintem nem, tehát a belső cuccokhoz sok legózás kell.

Ár teljesen passz

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2018. jan. 29. 18:46 Privát üzenet

ár : a nem éri meg szintje.

Gyorsabb ,és kevesebb fejfájás eladni ,és venni egy klímásat.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. jan. 29. 18:57 Privát üzenet
beszélsz klímával foglakozókkal ők beszerelik, minden autóba lehet klímát rakni találkoztam már 1200 ladával amiben volt. az ár 300eft-800eft-ig

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. jan. 29. 19:26 Privát üzenet
Az autó nem ér annyit, amennyiért beszerelik. Mióta ezen az oldalon vagyok 20-30 ilyen kérdéssel találkoztam már. Egy ember nem szereltette be azóta se.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. jan. 29. 19:44 Privát üzenet
Beviz Elek nevű felhasználó válasza:

Na meg annyira nem is jó, én épp kiszerelem az enyémből :D

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2018. jan. 29. 20:09 Privát üzenet

Fogódzkodóként: párologtató tisztításra, amihez ki kell venni, azaz lebontani a műszerfalat háromévvel ezelőtt 60 eFt-os ajánlatot kaptam (nem éltem vele).

Utólagos beszereléssel egész biztos, hogy ezen ár felett lenne csak a párologtató (munkadíja) és akkor nem beszéltünk még az egyebekről.

A hogyant illetően német fórumokon van esélyed megtalálni a folyamatot.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. jan. 30. 06:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit vegyek újnak és mit vehetek bontóból esetleg felújítottat?
Klíma áramforrás?
Egy légkondit mennyibe kerül beszerelni így? Lehetséges, hogy a külső egység lejjebb legyen, mint a belső?
Utolagos klima beszereles kb mennyibe kerul?
Opel Astra F autóba lehet utólag beépíteni szervokormányt és klímát? Ha igen, mit gondoltok, mennyiért lehet beszerezni a bontóból, illetve mennyi lenne a beszerelés munkadíja?
Mercedes C200-as autóban mennyibe kerülhet utólag a klíma beszerelés?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!