Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tapasztalatok vannak a...

Kitticica95 kérdése:

Milyen tapasztalatok vannak a webjogsival kapcsolatban? Vagy ki milyen Autósiskolát ajánl Szekszárdon, vagy Bonyhádon?

Figyelt kérdés
Szeretnék tájékozodni, kinek milyen tapasztalata van a kresz tanítás és a vezetés oktatójával. Mert azért lehet sok "rém" sztorit hallani, hogy ez milyen az milyen. A weboldalakon,természetesen csak "jó" kommenteket lehet olvasni...

2018. jan. 30. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Akár Szekszárd, akár Bonyhád, én mindenképpen a Bernhardt autósiskolát ajánlom!

Nekem csomó ismerősöm náluk tette le a jogsit, és engem is rábeszéltek.

Előtte Pécsen kezdtem vezetni tanulni. Na hát az ottani sulit inkább hagyjuk! Látszott, hogy nagyon a pénzre mentek, mindent előre be kellett fizetni. Vezetésnél az oktató rendszeresen elcsalta az órákat, volt h csak 1 órát vezettem de 2 lett beírva, vagy pedig óra közben intézte el a bevásárlást, postát, addig nekem meg ott kellett várnom az autóban rá, közben az óradíj persze pörgött. Plusz a modora sem volt a legkellemesebb.

Amikor elegem lett, akkor mentem át Szekszárdra. Hadd ne mondjam, ég és föld. Türelmes oktató, minden órámat le tudtam vezetni, rugalmasak voltak az időpontokkal, és sosem követeltek pénzt előre. Csak az volt a lényeg, hogy a vizsgákig be legyen fizetve. Ja és ha vki megbukott, nem volt kötelező 10 órát vennie pluszban mint máshol, hanem akár 1-2 óra után megpróbálhatta megint. Plusz nekem volt egy kis gond az elsősegély vizsgás kártyámmal, de nagyon rendesek voltak, segítettek megoldani.

Szóval én őket tudom ajánlani, nekem sok ismerősöm is hozzájuk járt, a többség elégedett volt velük.

2018. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az lemaradt, ha van még bármi kérdésed, írj bátran :)
2018. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
67%
Bernhardt Autóiskola, Bonyhád
2018. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
67%
Bernhardt! Legjobb választás.
2018. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!végül megpróbáltam a webjosit két munka mellett a kresz miatt tökéletes volt! A forgalmi oktatás az már más dolog. De végre meg van sikerült és ez a lényeg ma igényeltem az okmanyirodában a jogsimat! 😄🙂
2019. aug. 6. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!