Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Toyota...

Mi a véleményetek a Toyota Supra T18-ról? (Ezek a 90-es évek elején készültek?

Figyelt kérdés

Imádom a bukólámpát és a formáit, a városunkban már gyerekkorom óta látok egy nőt ilyen kocsival járkálni és azóta tetszik. Akkor még álomnak tűnt de most ha eladom a jelenlegi kocsim akár valóra is válhat a dolog. Kicsit félek a rozsdától és az egyéb bajoktól de összességében óriási élmény lehet ez a kocsi. Akinek van nyugodtan írhat róla véleményt, természetesen az is akinek nincs.


24/F



2018. jan. 31. 02:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért Supra-t írtam, Toyota Celica-ra gondoltam. Valószínűleg túl sok Supra-s videót néztem. :D
2018. jan. 31. 02:56
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom nehezen megy az olvasás. Mert mindegy hogy Supra vagy Celica,de a szülő gyerek az necces kategória neki.
2018. jan. 31. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat
2018. jan. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90-es évek elejéről autót vásárolni nagyon lutri. Biztos kell rá költeni vásárlás után, aztán meg sorra fognak tönkremenni az alkatrészei. Legalább az "új" generációs Celicat nézzed, azzal jobban jársz.
2018. jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 crudy ***** válasza:
Nagyon jo gepek voltak es ma is azok de oregek sajnos. 90es evekbol ha veszel autot akkor azt fel kell ujitani, vagy egybol vagy aprankent, mindegy h mennyire volt megbizhato a sajat idejeben. Sajnos ez van. A rozsda az valoszinu kegjelent mar, lajatolni kell aztan a motort megnezni jo allapotban van e es keszulni kell ra h barmikor barmi tonkremehet.
2018. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valóban rossz kategóriában van de telefonról nem engedte kiválasztani, így magától bedobta ide. Amúgy az újabb Celicák nem tetszenek, vagy T18 vagy nézek más márkát...
2018. febr. 1. 04:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Fejes Endre írt egy családregényt valamikor a 60-as években. Annak idevág a címe.
2018. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a rozsdásodással, de nekem nem probléma mert helyre tudom hozni, imádom a kocsit, szóval csak tapasztalatok érdekelnének
2018. febr. 1. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!