Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges? Folyt köv lent?

Lehetséges? Folyt köv lent?

Figyelt kérdés
Amire tehát kíváncsi lennék, hogy egy 90 lóerős autó bírja a 160-at? Onnan jön a kérdés, hogy nemrég olvastam egy tesztet egy autóról, - ami nem is fiatal ráadásul- , lényegtelen hogy milyen márka, sok mindent ír, és amin megakadtam többek közt, hogy a kocsi vígan utazik 160-nal. Utánanéztem, ilyen teljesítménnyel általában a kocsik végsebessége 180 körüli. Namármost ahhoz képest ha a 160-at utazza, akkor az elég jó konstrukció. Vagy hogy van ez?

#autó #sebesség #motor #mechanika #mérnöki bravúrok
2018. jan. 31. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Astra G 1.4 90 le, óra szerint 192-nél szabályoz, és azt ki is tudja forogni...
2018. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Függ a súly, váltóáttételezestől is.

Valamint az aerodinamikától. Alacsony sedanok helyzete jobb mint a magas egyterűké.

Astra g tulaj vagyok, szintén 90 lovas de láncos twinportal(kevesebbet pörög 300al)

Vígan bírja 150es tempómat ki németig.

2018. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első, nem értem a mondat végét.

Második: az autó amiről olvastam, kis kompakt, nem sedan, és elvileg 940 kiló.

2018. jan. 31. 18:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem csak egy elméleti maximum, hanem képes 5. sebességben felpörögni a motor és felgyorsulni erre a sebességre, epdig jóval több, mint 940 kg
2018. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!