Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert all le egy henger? Es...

Daaw kérdése:

Miert all le egy henger? Es remeg a motor.

Figyelt kérdés
1.4 16v stella 75lovas bby motor seat cordoba 2003 evjaratu autorol van szo. Most lett lambdaszonda cserelve( szabalyzo). Utanna semmi hibakod, neha fel le jart az alapjaratom( ekkor mar neha rezonalt a motor kb 5masodpercrnkent ugy h az ulesen siman ereztem) es ekkor lattam a neten h folytoszelepet kitisztitom azis lehet gyanus. Kitisztitottam visszaraktam mindent a helyere beinditottam ECP + motor check vilagitott ami nem lepett meg mert irtak a neten h jelezni fog ameg nem tanulja meg a jelenlegi allapotat. Mentem vele jovolt minden kozbe rezonal es dieseles hangja van a motornak altalaba ha hideg ha meleg. EgSzercsak egy hengerem nemment utanna leallitottam beinditottam akkorse, kihagyott. Es ra 5percre ujra jo lett most megint jo nincs hibakod semmi. Lehet hogy a folytoszelep tisztitasa miatt tortent? A motor remeges, rezonalas plusz dizeles hangra is szeretnek valaszokat. Koszonlm elore is

2018. febr. 1. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tisztítod a fojtószelepet,akkor nem tanulja újra,ha nem újból kell a fojtószelepre programozni.
2018. febr. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de okozhatja?
2018. febr. 2. 05:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Olajat nem eszi? Nem füstöl? Olyan mintha döglődne a motor, szét lenne kopva már. De csak tippelni lehet így.
2018. febr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vagy nezesd meg a gyujtást a gyújtás kábeleket az is okozhatja vagy kompresszió mérést mert elújhat valahol azert nezetesd ne legyen belőle nagyobb baj
2018. febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem eszi, nem fustol. Koszi a valaszokat visszahoztam megnezetni!
2018. febr. 2. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!