Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada szamara 1.3 motorja...

Lada szamara 1.3 motorja miért áll le menet közben?

Figyelt kérdés
Nem rángat, hanem leáll, mintha elvágták volna, így arra gondoltam nem üzemanyag ellátás. Miután félregurulok és várok fél percet egyből beindul. Átnéztem a csatlakozásokat, meghúztam amit lehetett és kontakt sprével befújtam a csatikat. Kitakarítottam az elosztó fedelet is. Lehet trafó vagy gyújtás elektronika?

#Lada #trafó #motor hiba elektronika #gyújtás vezérlő
2018. febr. 2. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább porlasztó. Van egy visszafolyó cső a benzintankba.

VAN? Nincs eldugulva?

2018. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy mágnesszelep a porlasztó oldalán. Tekerd ki, vedd ki a csöcsét, és tedd vissza. Az az alapjárati üzemanyag elzáró szelepe. 90%,hogy megoldódik a probléma.
2018. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van visszafolyó cső és nincs eldugulva, a visszacsapó szelep is működik a visszafolyó ágon. Azt mondjátok meg, ha az alapjárati mágnesszelepet kiiktatom a javasolt módon, attól miért nem fog leállni amikor 90-el megyek és a gázpedál be van nyomva?
2018. febr. 3. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!