Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Renault és egy Nissan...

Egy Renault és egy Nissan között van különbség minőségben?

Figyelt kérdés

Vannak közös modellek, ahol ugyanaz a platform, a hajtáslánc, a motorok, csak a külső lemezek, belcsen más.

Pl: [link]


Na, de van-e valamiféle minőségi különbség a közös modellek között?


2018. febr. 2. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
a renault az jobb (jobb festés utartás) igaz drágább de a renault eredeti konstrukcioja biztos jobb amit eladott valakinek
2018. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1#

Úgy tudom, a Suvokat a Nissan fejleszti.A Renaultnak sohasem volt Suvja, ami saját konstrukció.

2018. febr. 2. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Így jön : francia, német, japán. Csak japán autót vennék. Volt franciám istenátka volt. Volt németem, hát minőségben ők sem vannak a toppon. Amióta megvettem japán kocsimat nem kell szervízre kölzenem. Német precizitás? Hahaha
2018. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Beviz Elek ***** válasza:

#3


Csakhogy 2000 óta a Nissan a Renault kezében van. Az ezelőtti Nissanok hihetetlenül jók voltak. Már nem...

2018. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!