Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit ajánlanátok első autónak?

Mit ajánlanátok első autónak?

Figyelt kérdés
300e max 350e Forintért szeretnék. Honda civic 5gen re is gondoltam, de nem nagyon talaltam interneten ennyiert, csak "roncsot". Bármilyen tippet elfogadok. Előre is köszönöm.

2018. febr. 2. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:

a honda nagyon jo autokat épitett szerintem bövitsd ki a keretedet aztán 550 ig találsz már jobbat


ebben az árban neked sokan swiftet 1-2-3 golfot stb fognak neked ajánlani csak

2018. febr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Corsa,swift,ignis
2018. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1# mi a gond a swiftel?

Swiftel legyorsulod a 316-ot vezetesi elmény megvan

Okcsó, olcsón fenntatthato, keveset fogyaszt, megbízható


Ezzel ellentétben a honda valóban jobb, de mivel úgyis elmegy 15 évet komoly szervíz nélkül, így nemes egyszerüséggel senkinsem költ rá, inkább eladják mert drága az alkatrész. Akinek szűkös a kerete keressen olyan ótót amit fenn is tud tartani.


Ezèrt

Suzuki swift

Suzuki ignis, ebből jó eséllyel talász hibátlan papaótót, de legyorsulja a 316ot így is

Corsa

2018. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. Lehet, hogy akkor corsa lesz, a suzukit nem szeretem annyira. (Mondom en akinek meg nem is volt kocsija😂)
2018. febr. 2. 23:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ennyiért megpróbálnék egy első szériás Renault Megane-t venni 1.4 vagy 1.6 8 szelepes benzin motorral. Ha az elektronika része rendben van, akkor ezek is nagyon megbízható autók, igaz rájuk a francia kényelem és mivel a sok német autó fanatikus szidja a franciákat, ezért az áruk is elég nyomott. Ha kifogsz egy jó állapotú, karbantartott példányt, és ezzel a kerettel már van rá esély, akkor nem fogsz csalódni.
2018. febr. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első autónak kiválló választás lene egy opel omega b
2018. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Jo hogy mondta(d) ezt a Renault megant, eszembe se jutott volna ez a kocsi. Az opel omega b meg annyira nem tetszik, es egy kicsit nagy is.
2018. febr. 3. 23:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg szeb mint a renault megane!

De te tudod örülök hogy segíthettem!

2018. febr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanam hogy bovitsd a kereted legalabb 500e-ig.Ennyiert a renault clio-t ajanlom 1.5dci-vel.
2018. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!