Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel jarhat jobban az ember?...

Mivel jarhat jobban az ember? Mercedes gla vagy Mercedes c osztály c160-c 180? Még ami szóbajöhet volvo xc60 abból 1-2 éves ebben az árban mercik 0 km-rel?

Figyelt kérdés
Tudom nem egy kategória a 3 autó, páromnak a városi terepjáró jön be Gla vagy xc60 , nekem a szedán , de egyikünk sem zárja ki a két stílust

2018. febr. 3. 06:33
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
0%
Én ezeket a bohóc crossoverket kizárnám....egy c osztaly mindig c osztaly marad!
2018. febr. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a véleményem legalabb terepképességei lennének de szinte nulla, c classe mindig is ízig vérig merci marad
2018. febr. 3. 07:20
 3/7 anonim ***** válasza:

D. Brasco, most hogy is van ez??? Egyik (nem túl régi) előző hozzászólásodból:


"D. Brasco nevű felhasználó válasza:


A w203 egy igazi pudva,főleg ha valami gyártás elejei darabot akarsz venni"


Most akkor pudva vagy sem? :-)

2018. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, rájöttem a megoldásra, D.Brasco:


Valószínűleg nem tudtad, hogy a W203 is C-class. :-)

2018. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 D. Brasco ***** válasza:
0%

De nagyon okos vagy,már csak azt nem tudom hogy ennel a kerdesnel ki beszélt a pudva w203-asról?!?

A gla-t 2014-től gyartjak,mertem feltételezni hogy a kerdező a vele egykorú w205-ős c osztályra gondol!

2018. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen arra vagyis a legújabb C classra gondoltam
2018. febr. 3. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Arra céloztam, hogy az egyik hozzászólásodban lepudvázod a W203-ast (ami szintén C-class), egy másikban pedig azt írod (pozitív felhangot kihallva belőle), hogy egy C osztály mindig C osztály marad. Ebben éreztem egy kis ellentmondást.

Talán érdemes lett volna egy kicsit szűkíteni, nem?, mielőtt engem "okosozol" le.

2018. febr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!