Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo s60, bmw 3-as sorozat,...

Volvo s60, bmw 3-as sorozat, mercedes c osztály, vagy audi a4?

Figyelt kérdés
Olyan 2008-2010-es évjáratúakra gondolok,most egy általános átfogó képre vagyok kíváncsi,mert hosszú lenne felsorolni,melyik márkából konkrétan melyik típusra gondolok,és milyen motorral.Szerintetek melyik a legjobb választás ezek közül,ha 2008-2010-es,jó állapotú és felszereltségű darabokat nézünk?

2018. jan. 15. 16:59
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
Ennek a kerdesnek pont igy a motorok megnevezese nelkul nincs semmi ertelme!
2018. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Audi A4 és a Volvo S60 a bejövősek nekem ezek közül. Én Audi párti vagyok, és nem véletlenül: az jött be a legjobban. A BMW-k sokkal problémásabbak, a Merci megint olyan, amilyen. Az Audiban kiforrott motorok vannak, a 2.0 CRTDI, és a 3.0 TDI egyaránt nagyon jók, belső kidolgozottság szerintem az Audinál a legigényesebb, jó a quattro hajtás és az automataváltó (Tiptronic, a többi annyira nem jó). Ez az én véleményem. Az újabb Volvókat annyira nem ismerem.
2018. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!(olyan válaszok reményében írtam ki a kérdést amit az utoslótól is kaptam)
2018. jan. 15. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:
2-essel értek egyet, de csak laikusként ismerősök tapasztalataiból. Én Japán kocsikat hajtok csak.
2018. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!