Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy autót olyan tuning...

Ha egy autót olyan tuning alkatrésszel látok el amitől nem kaphat forgalmi vizsgát de már van forgalmi vizsgája akkor az milyen büntetést von maga után és forgalmi vizsga milyen gyakran van?

Figyelt kérdés

2018. febr. 3. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem te a muszaki vizsgara gondolsz.

Egyszeruen nem kapja meg az ervenyesseget, bukod a vizsgadijat(kb 25000)

plusz nem mehetsz vele forgalomba, amig le nem sikerul muszakiztatnod gyari alkatreszekkel vagy atalakitasi engedellyel.

Egyebkent 2 evente kell muszakiztatni( ot rendszamos autot 5 evente)

2018. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 D. Brasco ***** válasza:
62%
Ha megallit a rendőr vagy belefutsz egy nkh ellenőrzésbe már pattintjak is le a rendszámot meg veszik el a forgalmit aztan mehetsz szigorított múszakira......remek móka az olyan....
2018. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
A Ladának egy LOW RUSSIAN feliratért a szélvédőn behúzzák a forgalmit. Nem éri meg drága kocsival játszani
2018. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szóval akkor ezzel nem érdemes próbálkozni.

És a legális verzió az hogy hangzik?

2018. febr. 3. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Rendőr válogatja, illegális átalakítás, elveszik a rendszámot, szigorított vizsgára kell vinni az autót.


A törvényes átalakításra írtam elég sokat a másik kérdésednél

2018. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nemtom melyik kérdésre gondolsz.
2018. febr. 3. 19:21
 7/9 anonim ***** válasza:
2018. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem én tettem fel eddig kb 4 kérdésem van fent az is simsonnal kapcsolatos de azért köszi
2018. febr. 3. 20:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Kötelesek bevonniuk az autó rendszámát. Ha megtehetnéd, hogy levizsgáztatod, aztán visszaszereled a tuning alkatrészeket, akkor ezzel mindenki visszaélne.
2018. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!