Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó vétel lenne? Opel astra G...

Jó vétel lenne? Opel astra G 1998 2. 0 turbodisel?

Figyelt kérdés
Tehát egy ismerösöm külföldre költözött és elszeretné adni az opel astra kombi G 1998 2.0 turbodizeljét!! 1200eurót kér érte. nekem ez lenne az elsö autóm és ennyi pénzért szerintetek megérné? jó autók?motorjuk megbizható? elsö autónak szerintetek jó?nemtúl nagy? véleményeket,tapasztalatokat várok!

2018. febr. 3. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Látatlanul honnan tudjuk?

Vidd el egy autószerelőhöz, nézze át milyen állapotban van.

Jó, vagyis inkább vállalható állapotban lévőért megéri, de ha rövid időn belül pl fel kell újítani a turbót, az többe kerülhet, mint az autód ára.

2018. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapból jó autó, de hogy az adott példány mennyire van lerúgva azt így senki nem tudja megmondani. Fogni kell egy hozzáértő szerelőt, elmenni megnézni és utána el lehet dönteni
2018. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az adagoló problémán kívül nem szokott bajuk lenni nagyon.
2018. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A motorjával nincs gond, de mint írták, a hírhedt VP-44 Bosch adagoló van rajta. A felújítása 200e Ft körüli tétel, ezt be kell kalkulálni.
2018. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem túl nagy. Nekem egy H Astra volt az első autóm, az se kisebb. De mért kéne első autónak valami minit venni...?


20 éves autó, ki tudja hány tulajjal a háta mögött. Én ezt nem tudom összeegyeztetni a megbízhatósággal és jósággal. Vagy megveszed ezt mert olcsó és belekalkulálod, hogy bármikor költeni kell rá ha úgy van, vagy veszel drágábban új(abb) autót.

2018. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!