Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen jó hátsókerekes autók...

Milyen jó hátsókerekes autók vannak?

Figyelt kérdés

20 évig csak hátsókerék meghajtású autóim voltam, így nagyon megszoktam őket. Az elsőkerék meghajtásúakkal az a problémám, hogy nagyon alulkormányzottá válnak nagyobb gáz adásra. Most egy G Astra-t használok (kölcsönkaptam), ami annyira jó, hogy múltkor is inkább leparkoltam 1,5 kilométerrel odébb csak hogy ne kelljen tovább mennem vele.

Valami olyan autó kellene, amit jó vezetni, nem nyúlik össze-vissza a kormánya (itt nem a holtjátékra gondolok) és van benne sebességérzet. Igazából itt most az utolsón van a hangsúly, mert ez az amit nem találtam meg egy autóban sem. Ültem már sok típusú autóban, de a legtöbb olyan hogy pl. városban is simán lehet velük úgy 70-80 km/h-s sebességgel közlekedni hogy észre sem veszi az ember hogy gyorsabban megy a megengedettnél (amúgy szerintem ezért van annyi gyorshajtás is).

Az ár kb. fél millióig bezárólag.



2018. febr. 3. 20:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lada. Hiaba vannak jobbak pl bmw, merci, azokba soha nem lesz sebessegerzet.
2018. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 crudy ***** válasza:
100%
Egy ladaban 70nel mar osszeszarod magad, en is azt javaslom plane fel millioig.
2018. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Más nincs? Nem szeretnék annyira régi autót, csak van olyan is ami újabb, már légzsákkal felszerelt de még igazak rá a fent leírt dolgok. Nem hiszem hogy az egyik (szerintem) legfontosabb dolog ennyire kiveszett volna a mai autókból.

2018. febr. 3. 20:21
 4/20 anonim ***** válasza:

Mazda MX5

Opel Omega

BMW E36

Mercedes-Benz W202


Meg persze a jó öreg Skoda, Lada.

2018. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Esetleg még nézegethetsz 190-es merciket is....

néha ki lehet fogni ilyen árban jókat :)


Ott is nagyon átjön a sebesség és nagyon élvezetes vezetni.

Nekem is opel astra a "céges" autóm és botrányosan rossz vezetni az öreg merci után.

2018. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

opel vectra

5 ajtos smart

bmw

lada

merci

nissan vanette

ford capri

ford siera

ford scorpio

mazda mx

opel omega

2018. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ennyiért 190-es merci, meg esetleg w202, de abból jó állapotút ennyiért nehezebben kapsz. Viszont ezek atom stabil, finom, szigetelt autók, sebességéret az pont nem lesz. Arra tényleg a lada az ideális.
2018. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

[link]


Alternatív megoldásnak 4x4 :), kevesebbet eszik mint egy lada, jobban megy és komfortosabb is

2018. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#6:

A Vectra nem hátsókerekes, a Smart viccnek is rossz, a Nissan Vanette teherautó, a fordok már szétrohadtak, a Scorpio meg új korában is egy hulladék volt.


A többit meg már írtam az előző válaszomban.

2018. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%

" Most egy G Astra-t használok (kölcsönkaptam), ami annyira jó, hogy múltkor is inkább leparkoltam 1,5 kilométerrel odébb csak hogy ne kelljen tovább mennem vele. "


Már gondolkoztam, hogy esetleg írok néhány autót, de látom csak a szombat esti unaloműzés volt a cél a kérdéssel.

2018. febr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!