Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány megszerzése...

Jogosítvány megszerzése mennyi idő?

Figyelt kérdés
Heti 4 órát vezetek, eddig 4 órám volt. Ilyen tempóban mennyi idő alatt szerethetem meg a jogosítványt körülbelül?

2018. febr. 4. 11:22
 1/4 anonim válasza:
47%
2 hónap kb
2018. febr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet megmondani. Továbbiakban is heti 4 órát mész? Ha igen és elég a minimum óra szám, akkor 6-7 hét elég arra, hogy levezesd a kötelező 30 órát, de közel sem biztos, hogy minden héten tudsz menni 4 órát, az sem biztos, hogy elég lesz a 30 óra. A vizsgaidőpont is attól függ mennyire kéri időben az oktatód. Nekem 2 hét is eltelt a levezetett 30 óra és a vizsga között, ezért én vettem plusz órát, hogy ne essen ki az a 2 hét.

Az sem mindegy, hogy elsőre meg lesz-e a vizsga vagy sem. Ha nem akkor plusz néhány hét a következő időpontig. Ha nem megy elég jól akkor is plusz órát kell venned.

Minimum 7 hét.

2018. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem heti 2-3 alkalom vezetéssel 2,5 hónap alatt.
2018. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Oktatódtól illetve tőled függ, ha be tartjátok a heti 4 órát akkor hamar meglesz, de ha egyszer ő nem, majd te nem érsz rá, meg így szünet, úgy szünet akkor eléggé elhúzódhat. Én is heti 4 órát vezettem elméletben azonban annyi tanulója volt az oktatómnak hogy ebből gyakran 2 lett, illetve felváltva voltak alkalmak mikor nem értünk rá, szó mi szó októberben kezdtem és januárban fejeztem be.
2018. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!