Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hová tűnt a rali?

Hová tűnt a rali?

Figyelt kérdés

Régen nagyon szerettem kijárni raliversenyekre, de már egyáltalán nem szórakoztat. Alig vannak már olyan sofőrök, aki látványosan mennek, így néha kész unalom az egész (szerintem ezért csökken évről évre a nézők száma is).


Szemléltetéshez itt van két videó. Az első egy tök átlagos videó, a legtöbbeknek hasonló a vezeti stílusuk. A második meg kb. amit én hiányolok.

https://www.youtube.com/watch?v=Pt-heBb50O8

https://www.youtube.com/watch?v=OoAlbLooCXM

És itt most nem az autókról van szó, mindegyikkel lehet ugyanolyan látványosan közlekedni. Azt vettem észre, hogy mindenki nagyon ráment az időeredményekre. Hol vannak az olyan emberek, akik csak azért indulnak egy-egy versenyen mert mondjuk jó szórakozás? Régen sokan voltak így, nem számított az eredmény.



2018. febr. 4. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyílván én is elindulnék bohóckodni egy bérelt homológ járművel,csakhogy nincs rá píz' mivel 5kiló csak az hogy ott lehess a rajtnál.

Cigány és a Kővári kiöregedett,nincs bohóc utánpótlás.

Emlékszem,Kővári jelzálog hitellel terhelte a szülei házát,csak megvehesse a ford pumát..

2018. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat en is hiányolom. Pl Cigány, Öreg Ranga, Giorgio,
2018. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 cigány jo volt csak kiöregedett meg a BMW nem valami erős gépe . Ladával mindig élen volt
2018. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eltűntek a jókezű pilóták. Suzukival még mennek páran mint a bolond, de a Ladákkal már óvatoskodnak. Vagy olyan van ami 9 millióból épül és azért nem mernek menni vele, vagy amibe verseny előtt 1 nappal belefeszítenek egy csavaros csövet aztán hadd szóljon, de különben egy sz@r. Mindenki kilinccsel előre közlekedne és nem tudnak gyorsan menni.
2018. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!