Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetőoldali zárbetét cserénél...

Vezetőoldali zárbetét cserénél kell új kulcs? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 2001-es Audi A6-om. Jelenleg 1db bicskakulcs van hozzá. Elemcsere után szeretném újra tanítani a távirányító részét, de sajnos kulccsal nem tudom bezárni a vezető oldalon, mert a zárba nem fordul el a kulcs jobbra. (Ezért mindig a csomagtartónál zárom be a kocsit.) Zárbetétcsere lenne a megoldás? Akkor le kéne cserélnem a kulcsot? Ilyen esetben az immobiliser nem tiltana le? Minden ötletet szívesen meghallgatok, hogy hogyan tudnám működtetni a távirányítót! (Százezer forintos megoldásokat sajnos mellőzöm.) Válaszokat köszi! :)

2018. febr. 4. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor én elemet cseréltem benne akkor nem kellett semmit taníttatni neki!!!

Mondjuk ha elhagyod az egyetlen darab kulcsodat akkor az drágább lesz sokkal mintha csináltatsz egy újat (elég drága buli így is,de amúgy kulcs nélkül még drágább)

2018. febr. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!