Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A1 vizsga elsőre? AM nélkül?

A1 vizsga elsőre? AM nélkül?

Figyelt kérdés
Volt így valaki? Sokkal nagyobb hátránnyal indulok? (Ültem már motoron párszor, de nyilván nem elég ahhoz hogy kivaltsa az alapokat)
2018. febr. 5. 05:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb annyi a különnség, hogy néhány órával több gyakorlásra lesz szükség a sikeres forgalmi vizsgához, mint annak, akinek már van (segéd)motoros gyakorlata.

Ami még fontos, hogy mivel nincs motoros rutinod, azt nem a tanfolyamon szerzed meg, hanem utána, kezdő vezetőként.

2018. febr. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van érzéked a motorozáshoz, akkor sima ügy.
2018. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nonszensz hogy most A1-el kezdel vagy sem. A "forgalmi közlekedést" úgyis meg kell tanulni mind a két esetben. Bár kétségtelenül előny ha valaki napi szinten közlekedik motorral vagy autóval. Én A korlátlannal kezdtem, viszont előtte 4éve folyamatosan vezettem B kategóriában tehát csak a motor kezelését kellett megtanulnom.
2018. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kb egy éve motorozok (tudom, jogsi nélkül) két falu között és földutakon. Persze nem napi szinten, de ha alig van különbség, akkor szerintem érdemes lenne A1-re vizsgázni.
2018. febr. 5. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!