Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki lehet hozni belőle még...

Ki lehet hozni belőle még néhány lóerőt? (Lent)

Figyelt kérdés

Egy 1.4 benzines 55 lóerős golf III-ról van szó.Nem kell megijedni, nem akarok hozzá nyúlni csak puszta kíváncsiság.

Sokan mondták, hogy benzines autót drágább és nehezebb fel húzni. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy ez miből áll.

Bármit megszerelek rajta/ benne de ebben a tuning témában analfabéta vagyok.


2018. febr. 5. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy ki lehet.

De ilyen korú és értékű autóra felesleges 1 forintot is költeni teljesítménynövelés címen.

A benzinest sem nehéz tuningolni ha turbós. A szívót azt felesleges.

2018. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eazem ágában sem volt tuningolni. Egyszerűen csak kíváncsi voltam.

Öreg már ez a száguldáshoz, mondjuk jobb napjain azért még én is megrettenek tőle (pályán nem igen villognak le a belsőben)

Amit költök rá max a rendbehozatala (tetőkárpit, napfénytető stb)

2018. febr. 5. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívóbenzinig úgy 100 pacit kilehet belőle hozni, turbóval gyakorlatilag 1000 is lehetne
2018. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De gondolom ehez főtengely, hajtókar esetleg hengerfej csere szükséges. A gyári "puha" fémek nem hiszem, hogy kibírnák a fordulatszám növekedést. Egy nagyobb gázfröccsnél le vágná a hengerfejet.
2018. febr. 5. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Motorhoz hangolt sportkipufogóval, olajos sportlégszűrővel, sport gyertyákkal (LoL), átírt motorvezérlő elektronikával talán 10 lóerő nyerhető. Öreg autó, gondolom sokat futott, lehet az 55 lovat sem tudja már. A gyári állapotra kell törekedni, ritka ma már a patent Golf 3.
2018. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!