Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon gyengén vezetek, pedig...

Nagyon gyengén vezetek, pedig néhány hét múlva vizsgázok, mit tegyek? 17/F

Figyelt kérdés

Július végén elkezdtem forgalomban vezetni, szépen lassan fejlődtem is, de aztán ez egy ideje abbamaradt. Vagyis pontosítok: van hogy fejlődök sokat, de aztán következő órára visszaesek egy nagyjából 2 hónappal ezelőtti tudásszintre. Parkolás pocsékul megy, ritka hogy nem kell legalább 1-szer korrigálni. Forgalomban későn ismerek fel veszélyes helyzeteket, későn kezdek el lassítani pirosnál, nem veszem észre, hogy egy gyalogos le akar lépni a zebrára, elfelejtek indexelni,stb. Most vagyok 30 óránál, pénteken már pótórákat veszek, a vizsga elvileg 2 hét múlva lenne, de nem hinném hogy ilyen teljesítménnyel átengednének.

Tudtok valamit tanácsolni, mit tegyek?

ui: Nem Budapesten, egy kb 50 ezres városban vezetek, nem tudom, hogy ez számít e:D


2017. okt. 12. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ez tipikusan az idegesség jele, nem a tudáshiányé
2017. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj meg a vizsgádig minél gyakrabban vezetni!

Én akkor fejlődtem igazán, amikor 2 naponta jártam vezetni az oktatóhoz. Aztán amikor már csak heti 1x, akkor kijöttem én is a gyakorlatból és nem igazán fejlődtem, az a tudásom is kezdett elveszni amit megszereztem. :D

Aztán a vizsgám előtt minden másnap vezettem 1.5 hétig és így jól is sikerült.

2017. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

"Tudtok valamit tanácsolni, mit tegyek?"


Könyörgöm inkább felejtsd el a jogosítványt és válaszd a tömegközlekedést.Már így is túl sokan vannak az utakon akiknek a kezébe soha a büdös életben nem adtam volna jogosítványt.Ezt azok nevében mondom akik tudnak vezetni de nem tudnak normálisan közlekedni a sok balfék miatt.Nem elég hogy szarul vannak összehangolva a lámpák még az emberek se tudnak vezetni normálisan

2017. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

No problem!

Te még azon a szinten vagy, hogy a járműkezelés 100%-ban leköt.

Igy nem szabad vizsgára menni, ne is erőltetsd!

vegyél még bőven pótórákat!

2017. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan már, ne viccelj, én még 15 év után is kell korrigáljak parkolás után, pedig alapvetően jól tudok parkolni is.
2017. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig DE!

4# voltam.

2017. okt. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!