Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri a Voklkswagen Golf III?

Megéri a Voklkswagen Golf III?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék venni, 400.000Ft-ot áldoznék rá, és a 3-as golfon akadt meg a szemem. Vélemények az autórol? Sok gond szokott vele lenni?

2018. febr. 5. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Én már nem vennék 3-as golfot. A legfiatalabb darabok is 21 évesek, eljárt felettük az idő.

Emellett tipikus "hülyegyerek-autó", tehát nehéz lesz megkímélt darabot találni.

2018. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, szitára van lyukadva az összes. Corsa, Yaris, Punto van ennyiért ami vállalható és nem 20-25 éves.
2018. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Minap a parkolóban egy 4-es golfot láttam, szrrá rohadt küszöbökkel.

Szerencsétlen haveromnak ajánlottam tavaly 3-as golfot, én sem ismertem őket, vett egy olyat, aminek mindkét oldalon meg volt rogyva a küszöb emelések után.

Vagyis már a belső küszöb is szanaszét van rohadva.

Nálam a vw örökre leszerepelt emiatt, sokkal jobban rohadnak még az opelnál is.

2018. febr. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az én III Golfom egyáltalán nem rohad
2018. febr. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha most van pár Db ami rohad akkor az összes szar... Aha értem,....
2018. febr. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amelyik nem rohad, az meg szét van hajtva.

Nagyon nagy mázli kell ahhoz, hogy egy épkézláb darabot kifogj belőle.

2018. febr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

már megint általánosítasz


nem, nincs széthajtva amelyik nem rohad


örülnél ha az autód olyan állapotban lenne, mint a 22 éves golfom

2018. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Eljárt ezek felett már az idő, kb. az a kategória, mint a régi Swift. Amíg még elhúzza a belét az utolsó műszakival, addig érdemes vele foglalkozni, utána le kell adni a francba. Lassan egyébként itt tartanak a Golf 4-ek is. Lakatolást meg hasonló munkákat felejtsd el, többet kérnének érte, mint amit az autó ér. Másrészt nincs már mihez hegeszteni, annyira porladnak. Egyszer egy ismerősöm nekiállt a Golffal egy ilyen játéknak, csak emeléskor eltűnt az emelő feje, a kocsi aljában. Nem tudom mi van velük, de a korabeli Opelekhez lehetne hasonlítani őket.
2018. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Kedves válaszoló! Te olyan hülyeségeket beszélsz, hogy olvasni is rossz!
2018. febr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nyilván azért nem mindegy, milyen motorral volt szerelve az a golf 3, régóta csakis dízeleket veszek, amikben a legigénytelenebb motorok vannak, na azoknak a kasznija kb egy darab vasoxid.

Komám egy szívódé 3-as golfot vett, remélhetőleg csak egy küszöbcserénél megáll a dolog, de úgy láttam alulról a bölcsője is eléggé rendesen odavan.

Ha már egy turbó rá van aggatva, már nem megy annyit az ótó, fél életét fix, hogy garázsban tölti, tulaj meg kénytelen buszozni. Na ennyivel később pudvásodnak.

2018. febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!