Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan mai német autó ami...

Van olyan mai német autó ami nem szopóroller? :D

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 20:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%

Éééés lepontoztak 0-ra, mert lemertem írni, hogy a német autó is jó. Szép :)

Crudy: márpedig az én szememben egy 1.6 TDCI Ford Focus az német. Mert azt nem mondhatod rá, hogy amerikai, még ők sértődnének meg.

2018. febr. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
31%

"az ut mellett lerohado pdtdi"


Egyszer sem rohadtam le 12 év alatt, de annál több BMW, Audi racergyermeket láttam a leállóban stoppolni.;) egy golf4 PD tulaj. :)

2018. febr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A linkelt origós cikk az amerikai kontinens autóról szól nem az EU-s autókról.

A német DEKRA honlapját nézd meg.

Ott márkára, típusra, évjáratra, futásteljesítményre lebontve megtalàlható melyik hányszor és milyen hibát produkált.

2018. febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%

"1.6 TDCI Ford Focus az német"


hát előbb német, mint amerikai az biztos... amúgy nekem is ilyen van. na ez pl nem szopóroller...

2018. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
14-es, Nem a véleményeddel van baj, hanem azzal, ahogy közlöd. Semmi bajom sem a BMW, sem az Audisokkal.
2018. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A jelentgetés az angyon megy, de látom tényleg nem tudod elviselni ha valaki nincs egy vlaményen, na akkor hajrá, indokold meg kérlek a kijelentésedet azon íkvül, hogy " mennyit láttam lerohadva "....
2018. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Én csak azt írom, amit láttam.. 😙
2018. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Fura környékeken járhatsz...
2018. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 crudy ***** válasza:

1.6 tenyleg nem egy amerikai hajo. Na jo befer a nemet listaba egyebkent focus 1.6 dizel es 1.6 benzine is nagyon jok. Azek eppen egy nagyon sikeres motorok, nem igazan ismerem a fordokat, eszembe se jut betegagy.



En lattam bwmket lerohadva ezert aza hulye aki szerint a vw szar.


En lattam vwket lerohadva, az a hulye aki szerint a bmw szar.


Na igy gondolkodik a tipikus sotet magyar paraszt. Akkor kinek van igaza? Vagy ki hazudik? Es akkor jonnek az ervek: aze szar a fossvagen mert a béjemvé az olyan jo h alig szervizelem. Érted?!? Egyertelmu.


Hulladek a bmw nem kene ha hozzamvagnak se, a volsvagen sokka jobb mert a tipusaban negy massalhangzovan. A P a D a T es az I. Igy csak jobb lehet mint a bejemve

2018. febr. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Crudy, minden fajta/féle kocsi jó, ha rendesen van szervizelve. A lerugott, sufni tuningolt, sz@rrá hajtot ezeréves béhjemvékről, és pár százerét megvehető ódikkról, ez nehezen mondható el. Általában ezeknek a fajta kocsiknak a tulaja ex. Ótóversenyző volt valamelyik tanyán, csak éppen nem volt pénze rendben tartani, max 10 liter üzemanyagra való volt a sógortól.
2018. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!