Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri autó helyett egy...

Megéri autó helyett egy sulermotot (125) venni mu kába járáshoz?

Figyelt kérdés
A supermotok tetszenek ilyen kategóriában. Mennyire más a fenntartása napi kb30-40 km ingázásnál, mint egy autónak? Mennyire kell zsebbe nyúlni, ha nem szeretném butykölni, egy. Megbizható, esztétikus, fiatalos gépet szeretnék venni? Köszönöm a segítséget!

2018. febr. 6. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
télen ge ci szar tudom hiába mondja neked az ember én is ilyen voltam :)
2018. febr. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Millió felett...

Ha irodai munkát végzel és számít a megjelenés akkor felejtős a motor, az izületek meg annál többet érnek, hogy télen, rossz időben azzal járj

2018. febr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én évekig motoroztam. Nincs az a motor, amire most felülnék, és akár pár métert is mennék.


30-40 km idővel horror lesz. Pl. viharban, esőben, hóban-fagyban, tükörjégen, de a legjobb a nyári forróság, amikor a pólódba becsapódik egy darázs vagy méhecske,stb..tetszés szerint, és dühében szúr..


fiatalos? CBR600, Suzuki1000..ezek örök darabok..


( a TB kártya mindig legyen nálad, és hogy kit hívjanak)

2018. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!