Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jeep cherokee 4. 0 v6 fogyaszt...

Jeep cherokee 4. 0 v6 fogyasztása mennyi?

Figyelt kérdés
igen tudom, függ attól hogy hogy vezetek hogy milyen évszak van, meg a kocsi műszaki állapotától is, valamint hogy hol megyek vele(város, országút, terep) szemezgetek egy '96 os évjáratú 190 LE-s 4000ccm-es 6 hengeres jeep cherokee-t, 230 e km-t futott, mennyi lehet a fogyasztása országúton normális vezetés mellett? városban mennyi?

2018. febr. 6. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon nagyon óvatosan mész vele akkor talán 12 liter a legkevesebb amit kihozhatsz belőle.

Gyári vegyes adat 16 liter ami már inkább közelebb áll a valósághoz.

Szóval ha ilyet veszel kösd fel a gatyád!

2018. febr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
Ha ez az első és legfontosabb egy ilyen autóval kapcsolatban,hogy mennyit eszik,javaslom hogy maradj is meg a szemezésnél!
2018. febr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kötekedés, a Cherokee soros 6 hengeressel van szerelve.
2018. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tényleg.. nem is néztem hogy v6-ot írt a kérdező...

a nagyobbak vannak V motorral szerelve.


Én vezettem 1996--os 5.2-es V8-ast, baromi jó vezetni bár az automatát meg kellett szokni.

Amikor az ember padlógázt nyom és felpörög az az 5200ccm na annak brutál hangja van!

Először azt hittem ki van rohadva a kipufogó valahol! :)


Kicsit közúton és kicsit magánterületen baromkodtam vele, bár nagyon nem mertem vele "drfitelgetni" nehogy felboruljon, de tény, hogy a fél tankot fél óra alatt becuppantotta!


A 4000-es tuti kicsit lustább lehet bár azért tud az menni ha tapossák neki, de ha tapossák akkor pedig szívja befele a benzint!


De jól írták előttem, aki ilyen autót vesz az nem a fogyasztása miatt veszi mert ezek iszonyat zabálják a naftát.

2018. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!