Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan 370z nismo + 2 turbó?

Kollár Dani 11230 kérdése:

Nissan 370z nismo + 2 turbó?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy Nissan 370 z nismot. És még van autóra félretett pénzem. Úgy gondoltam, hogy kap egy kis és egy nagy turbót, ezzel csökkentve a turbólyukat. A kis turbó alacsony fordulattartományban, míg a nagyobb magasabb fordulattartományban tölt.

Igazából a nismo már amúgy is sport. Nemtudom, légszűrőket, gyertyákat kéne e cserélni?

A futómű elég feszes.

Amit nem sikerült kiderítenem, hogy ugyan az az összkerék hajtás dolgozik benne, mint a Nissan gtr ben?

Mert ha jol tudom a 370z is attesa-ets-el van felszerelve, csak nem tudom, ugyan az a rendszer és beállítás vagy nem?

Normális, kulturált válaszokat szeretnék kérni, aki annyit tesz hozzá hogy matricázd fel és matrciánként +5 ló lesz, az ilyenek kérlek kíméljenek.

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. febr. 7. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Ajjaj. Még azt sem tudod, hogy hol hajt az autód, de már két turbó kéne rá? A 370Z nem is összkerékhajtású, hanem hátsó.

A turbósításhoz nem légszűrőt és gyertyát kell cserélni, hanem a fél autót át kell építeni. Csövezés, cooler, motorvezérlés, növelt teherbírású hajtókarok, dugattyúk, injektorok, aztán ott a hajtáslánc, ... Jó pár milliót rá kell költened. Nem tudom, hogy itthon van-e egyáltalán olyan műhely, aki ezt képes igényesen megépíteni.

2018. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
68%

Kicsit sok volt mára a need for speed.....lecke kész van?!


Egyébként még jól megküldted egy 370z-vel meg a biturboval,főleg hogy nem is olyan régen még azt sem tudtad hány óra van délben.....


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__88..

2018. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Maga a turbósítás elvileg megoldható, de ember legyen a talpán aki ebbe a motortérbe beprésel két turbó és a hozzá járó dolgokat: [link]

Ha tényleg ez a cél, akkor egy olyan helyen kellene utánaérdeklődni (pl. Havassy-nál, őt tudom ajánlani, bár utcai autókkal nem tudom hogy foglalkoznak-e még) ahol tudnak is valami konkrétat mondani. De két dolog biztos, legalitásról ne is álmodj és hogy amit pénzt rá kell költened azt sosem fogod visszakapni (nem fog vele annyival nőni az autó értéke).

2018. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Lépcsőzetes turbófeltöltést felejtsd el, ha turbó kell akkor hengersoronként egy és kész. Igaz a 16milkás autóra még rájön 5-6milka mire készen lesz.

Egy jó tanács először tanuld meg az a pár lovat kezelni mielőtt belevágsz az 5-600lovas motor+hátsókerék hajtásba. Hamar karó lesz a vége.

2018. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rakj négyet be a csomagtartóba, az máris 2000 paci lesz.
2018. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!