Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Típusazonos motorcsere mennyir...

Típusazonos motorcsere mennyire bonyolult nagyobb motorra való csere esetén?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy 1.2-es motor helyére 1.8-asat rakni, mindkettőt gyártották ebbe a kasztniba, így ez gondolom lehetséges.. Kérdésem, hogy milyen hivatalos eljárást igényel, valamint ez kb mennyi pénzbe kerülne? A felfüggesztés átalakítástól most tekintsünk el, természetesen azt is cserélném

2018. febr. 7. 22:01
 1/10 A kérdező kommentje:
és az nem játszik, hogy akkor már vegyek olyan autót, amiben olyan motor van.. tudom, hogy egyszerűbb, de most érdekel ez
2018. febr. 7. 22:03
 2/10 A kérdező kommentje:
bocsánat, rosszul fogalmaztam a típusazonossal, arra gondoltam, hogy nagyobb motor ugyanabból a kasztniból
2018. febr. 7. 22:16
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Több hónapos ügyintézés, új műszaki kell rá, valamint ha úgy itélik meg új felfüggesztés, uj gumi es fék alap, kuplung, főtengely. Ez mind mind pénz és nem is kapsz rá műszakit ha nem megfelelő.

Kuplung nem bírná a több lóerőt ez kapásból 120k lesz

Papírmunka is cirka 200(allapotfelmeres kilonbozo szakemberek)

Gumi felnivel 80

Fek tarcsaval cirka 30

Fotengelyre otletem nimcs

Aztan motor cirka 200

Szereles talan 300


Megoldhatod avval h muszaki elott ki utana be csak a feket csereld le nem akarunk hulye miatt meghalni.

De egyszer mobil-padra allitanak, bemernek es mehet vissza minden majd szigoritott muszaki

2018. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 D. Brasco ***** válasza:
Totalcaron van egy cikk higy valami 1.4-es IV-es golfba lógatták bele az 2.0-t!Olvasd el
2018. febr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, elolvastam :)
2018. febr. 8. 09:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem erre utaltak, de itt a cikk:

[link]


Azt azért érdemes tudni, hogy a mai autókon a motor-váltó olyan szinten össze van "nőve", hogy a kuplung, váltó, motor kapcsolatot eleve kompletten cserélik ilyenkor

2018. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és az autó típusának ismerete nélkül árakat mondani több mint nonszensz
2018. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
fiat punto 2003-as
2018. febr. 8. 18:56
 9/10 D. Brasco ***** válasza:
Ezt mondhattad volna hamarabb is hogy az 1.2 hurkatöltő helyére a hgt 131lovas motorjat akarod beletenni......felejtős az egesz ugy ahogy van!Monden szempontból egyszerűbb lenne egy olyat venned mint az 1.2-est reszelni!
2018. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha 1 millióért veszel egy 120 lóerős Grande Punto-t...

Még inkább ha 800.000-ért egy 2.0 Golf IV-t. Olcsóbban kijössz.

2018. febr. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!