Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzin-gáz visszalakítása?

Benzin-gáz visszalakítása?

Figyelt kérdés

ÜDv! Találtam egy autót ami tetszik, de sajos át van alakítva gázosra. Na ezt én azonnal kiszedetném belőle. Célom az lenne,hogy újra vissza legyen állítva gyári állapotra. Kérdésem az lenne, hogy ez a gázosítás , rosszat tesz e? árt ea motornak, könnyen visszaalakítható e vagy nagy macera, egyáltalán meg nem történté tehető e a történet.!

Előre is köszi!



2018. febr. 10. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Vissza lehet alakítani. A gáz nem tesz rosszat a motornak, mert ha tenne nyilván nem terjedt volna el ennyire és nem létezne ez az átalakítás.
2018. febr. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért akarnád vissza csinálni? Olcsóbb igy az üzemeltetés.
2018. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vissza lehet alakitani , kb 4-6 órás történet.

A csövek helyét ajánlott eldugaszolni a karosszérián.


A motornak semmi baja nem lesz a gáztól.Én a gázos autómnál olajcserekor még sárga szinü olajat engedtem le, mivel a gáz tisztább mint az olaj.

5 gázos autóm volt, egyetlen egynél volt probléma motor befecskendezésénél , mert 100e km alatt egyáltalán nem hasznátam benzinen.

2018. febr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Minek akarnád visszalakítani? Egyszerűen üresen hagyod a gáztartályt és akkor jársz benzinnel...


Vissza lehet, egy fél napos meló de újra kell vizsgáztatni utána az autót. Úgyhogy ha csak nem lejárós benne a gáztartály teljesen értelmetlen procedúra.


A JÓL beállított és normálisan beszerelt gáz nem árt a motornak. Csak sok a kókler.

2018. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2.5 turbo benzin az auto! Elvezni akarom nem takarekoskodni! Koszi a valaszokat
2018. febr. 10. 11:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy járhatsz tisztán benzinnel is. Élvezni meg máshogy szoktunk.
2018. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tartályra van már vevő? :D
2018. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ezért miért akarod kiszereltetni a gázt? Mint mondtam jársz benzinnel és kész.
2018. febr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!