Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menet közben 3 műszerfal...

Menet közben 3 műszerfal jelzés is felvillant, majd lehúzódásnál az autó nehezen volt kormányozható. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Menet közben kivillant a motorjelző, töltésjelző, illetve olajnyomás lámpa (ezekre emlékszem biztosan), ekkora megpróbáltam lehúzódni, de éreztem hogy az autó nehezen kormányozható, végül lehúzódtam. Ezután leállítottam az autót, majd újból beindítottam. Másodikra beindult, hibajelzések eltűntek és hazavezettem még kb 25 km-t. Mit okozhatta a hibát?

2018. febr. 10. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt hasonlo hibám mikor a generátor nem töltötte már az akksit és egy idő után elszállt a szervó mivel az akksi is lemerült.
2018. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézed meg,mielőtt egyszer szívás lesz a puszta közepén
2018. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nekem úgy tűnik, mintha már állt volna a motor, mikor lehúzódtál. A fék nem volt keményebb?
2018. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!