Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Polo TDI 2003,230....

Volkswagen Polo TDI 2003,230. 000 km. Várható komolyabb problémák?

Figyelt kérdés

Jól megy, nagyon szeretem, de mégiscsak 15 éves lesz hamarosan. Sok minden volt már benne cserélve de az elmúlt 3-4 évben mióta én vezetem szinte semmi gond nem volt vele (mindig is családban volt az autó).


Annyi biztos, hogy kettős tömegű lendkerék van benne (nem tudom hogy kell ezt mondani), de messze nem vészes.


A közeljövőben viszont EU-n kívül messzire mennék vele többször is (1500 km az oda út), emiatt szeretném a legnagyobb biztonságban tudni.


Mik szoktak ilyen korban típus hibák lenni amiket jobb figyelemmel kísérni vagy alkatrészek amik cserére érnek valószínűleg s közeljövőben?


2018. febr. 10. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom 1.4pdtdi-ről beszélsz.Sok km-es de ez még nem azt jelenti hogy sz@r is.Át kell nézetni leg.2 szerelővel.

De amit gondolj meg de nagyon hogy ezzel hogy mész 1500km-t?:)Mire odaérsz addigra szét akarod verni majd felgyújtani az út szélén,ez városi autó.Inkább gyűjts egy kicsit add el és vegyél ehy 1.9tdi golf4et.

2018. febr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene egy jó állapotú autót eladni és venni eg rizikós 5 évvel idsőebbet...
2018. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
PD elemekre rá kell nézetni diagnosztikával. Ha rendben vannak, akkor indulhatsz is. Lendkerék miatt nem hagy ott, az fokozatosan romlik el. Ez a km nem sok egy ilyen motornak. Még ennyi legalább benne van.
2018. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1: autópályán járok vele szinte 90%ban és én azt vettem észre az elmúlt 2 évben mialatt bele tettem 60.000et hogy pályát 110-120nal sokkal jobban szereti mint a várost :)
2018. febr. 11. 10:38
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 koszonom, sok évet tervezek vele még, remelem igazad lesz :)
2018. febr. 11. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!