Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné megjavítani a régi...

Megérné megjavítani a régi Afla 146-os kocsinkat?

Figyelt kérdés
Jelenleg mér 4 éve áll, 2hónapja lett beindítva, harmadik próbálkozásra sikerült is.(szépen ment) hibak: Kipufogo dob lyukas, par tomites a motor korul, egy félig beletört gyertya. Első autónak menne, a kérdés az hogy legyen megjavitva vagy vegyek inkabb egy masim autot 250E körül?

2018. febr. 13. 00:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kimaradt: beállt fék ugye allas miatt,es egy ajto hegesztese, de belseje olyan patika mintha új lenne ;). (190E km) illetve 1.6 TS motorral.
2018. febr. 13. 00:12
 2/15 SándorÚr ***** válasza:
felejtős, Alfa csak a hobbi hétvégi szerelőknek való
2018. febr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit magad tudsz intézd , a többit kérdezd meg mennyi lenne . Ha bírod a gépet akkor gondolkozz el rajta hogy meg tartod e . 250 ezerből vennél egy tré kocsit arra a papírok és a cserék meg a javítás kb annyi lenne pluszban . Az olasz nem bírja a telet de ha átnézitek hozzáértővel az megmondja mit érdemes javítani .
2018. febr. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Okés! Igazából nagy dilemma mivel en imadom de sokat olvasok hogy mennyire szat az olasz de mi tettunk bele ~150k kmt es addig neü nagyon volt baja:) szoval hetvegen el is viszem. koszonom a valaszokat
2018. febr. 13. 01:06
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan kocsim.Végre megszabadultam tőle.400ezerért vettem,utána beütött egy kis motorgenerál,azt még lenyeltem,pedig mellé itt ott összejött még egy "kis" hiba.Majd fél milliót ráköltöttem akkor.Utána megvolt még 3évig.Váltócsere 70ezer,és nyalánkságok.Mikor legközelebb is bedöglött,annyira meg lett tákolva hogy legalább eladni el lehessen.Eladtam és azóta nincs olyan problémám hogy 2hetet megy a kocsi,2hónapot áll az udvarba mert olyan drága megjavitani...add el francba csak nyersz vele,egy fillért ne költs rá.
2018. febr. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 D. Brasco ***** válasza:
Egy 147-es még napi hasznalatban is bármikor megdöglik,nem hogy 4 év letámasztás után előszedni....ráadásul a legszarabb motorral.......adjad el,mert ez igy biztos recept az oralis szexre!
2018. febr. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

Az hogy egy autó szar, az a gazdáját minősiti. Mert szinte minden autót meg lehet jól és szépen csinálni.

Amit te leirsz azt egy délután meglehetne csinálni.

Most képzeld el veszel egy másikat és annak még trehányabb a gazdája, akkor mit csinálsz.

2018. febr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem éri meg, mehet a bontóba, egy valag pénz lenne csak a műszakin áttolni.


250.000-ből meg ne akarj autózni, legalább a duplájáért nézelődj

2018. febr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Négy év állás után nem szabadna beindítani, csak miután lecseréltél minden folyadékot, olajat benne, meg az ezekhez tartozó csöveket, stb. Van egy olyan érzésem, hogy pont annyit kellene rákölteni az autóra, hogy üzembiztosan lehessen használni, mint amennyi az értéke. Persze ez mindnél így van ebben az árkategóriában. Költeni kell rá, az tuti, de ha olcsóbban akarod megúszni a kalandot, akkor ennél csak jellegtelenebb autók jöhetnek szóba, például egy Swift vagy Corsa.
2018. febr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Egy meglévő autót sokkal olcsóbb formába hozni, mint egy kotványt venni ismeretlen előélettel.
2018. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!