Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Biztositási csekk nincs nálam...

Biztositási csekk nincs nálam mennyiért büntetnek meg?

Figyelt kérdés
azt olvastam hogy olyankor nem büntetnek, mert le tudják kérdezni, de valaki azt írta hogy büntetnek, szoval mi az igaz?
2018. febr. 13. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem is szoktak kerni.
2018. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Le tudják kérni, ha akarják. Ha ezért akarna szívózni, akkor világosítsd fel, hogy nézzen már utána. Nem büntethet érte.
2018. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"mennyiért büntetnek meg?"


Jóérzésű rendőr azért nem kér pénzt, amiért megbüntet :)


Amúgy nem kötelező a csekk. Furcsa is lenne, ha tőlem csekket kérnének a csoportos beszedés mellett. De még csak a biztosító által küldött igazolószelvény sem kötelező. Az a jó ebben a digitális korban, hogy a rendőr azt is le tudja kérdezni, hogy mikor fingott valaki utoljára.

2018. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ja, de mégis vinnem kell magammal a rohadt jogsit, bezzeg lekérdezni le tudja és a fotómat is látja, hogy én vagyok. De ha nincs nálam, már repül is a 45/90 ezer, ugyan úgy mintha nem is lenne jogsim.
2018. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!