Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda cbr 600 vagy suzuki...

Honda cbr 600 vagy suzuki gsrx 600? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
A 2 motor között fogyasztás , gyorsulás, ló erő és végsebesség szempontjából melyik a jobb? És melyiket érdemesebb meg venni hétköznapi használat céljából?
2018. febr. 13. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden adatot meg tudsz nézni katalógusokban, egyébként meg Suzuki gsx-r, nem pedig gsrx;)
2018. febr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, most sokkal okosabb lettem. :D de azért a dislike-t be húzhatom?
2018. febr. 14. 07:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy egyáltalán melyik évjáratról beszélünk. Egyébként meg nehéz kérdés ez, mert van, aki a Hondára esküszik és a GSXR-t szidja (...), és fordítva is létezik. Tehát az én tapasztalatom szerint ez nem mindig egy objektív döntés, hogy ki melyiket veszi.

Hogy hétköznapi célra melyik jó, nos, sportmotorról beszélünk, ami azért nem a kényelemről híres. A páromnak GSXR-e van, és imádok menni vele, de ha a városba kell mennem, inkább a sajátommal megyek, ami egy sporttúra motor (Suzuki GSXF), mert a 195 centimmel az araszolgatás fárasztó.

Mint láthatod, én speciel Suzuki párti vagyok, de mindkettő jó motor. Én azt mondanám, nézegesd őket, és válaszd azt, amelyik szimpatikusabb.

2018. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Nyomj dislike-ot nyugodtan.

Végülis csak két dologban is hasznos volt a válasz, ez gondolom kevés még így:D

Egyébként második kifejtette bővebben, nekem GSX-R, de kb mindegy, ha jól karbantartott gépről van szó.

2018. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos, valóban hibáztam:

Suzuki GSX-R, valamint GSX f. (a szerk.)

2018. febr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És persze a tiszteletadásnál ne felejtsük el, hogy a GSX-R-nél az "S" a négyütemű működést jelöli a kétütemű GT-hez képest, az "X" a hengerenkénti 4 szelepet a 2 helyett, az "R" a verseny változatra utal, valamint a sporttúra GSX f-nél az "f" a burkolt változatra utal az angol "fairing", vagyis burkolat szó kezdőbetűjével.

Remélem megbocsátást nyerek. :-)

2018. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat. 2. Válaszolónak annyi , hogy egy részt itt tettem fel a kérdést, szoval véleményekre voltam kíváncsi, másrészt ne legyünk már gyerekek , hogy ha el irunk valamit akkor abba már bele kell kotni , mint pl most is , hogy ekezetek nelkul irok. Mindenkinek kuldok egy like-ot , 2. Valaszolo neked is likeolok , ha lehkozelebb nem kotekszel , es ertelmes valaszokat adsz. :)
2018. febr. 22. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!