Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Baleno 1.6 benzin Vagy...

MrBaranyi kérdése:

Suzuki Baleno 1.6 benzin Vagy Opel astra g 1.6 16V Benzin ecotech? Melyik a jobb választás? A beleno 2001 -es az opel 2004-es

Figyelt kérdés

2017. okt. 30. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Az astrát csak akkor ha z16os motor.

De a suzuki japán. És a benzinmotorjuk a legjobbak közt van. Viszont az Opel fiatalabb.

Én konkrét választ nem tudok adni. Alapjába véve én a jobban karbantartottat venném, mert bármilyen jó a suzuki, de ha 30e kmenként cserèltek benne olajat, akkor annak is vége. Nézz szervizkönyvet ügyelve arra ha megnézed nézd meg a toll színe különbözö-e.

2017. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az Opel kényelmesebb és talán jobban is megy, és minden bokorban találsz hozzá értő szerelőt és olcsó alkatrészt.


A Suzuki meg japán, megfelelő karbantartással örökké tart, és gondolom ahhoz sem egy vagyon az alkatrész / szerelő.


Ilyen korú autóknál szempont még a rozsda, ha az Astra nem volt törve és nem egy mocsárban tartották, akkor nem fog rozsdásodni, a Suzukit nem tudom.

2017. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A suzuki 2001 évi 1.6 benzin 500.000 ft autószerelő tulaj az árban friss műszaki friss olaj , szűrők cseréje történt , névre irás is az árban van. A jobb oldali küszöbön rozsda de most lakatolja ugy adja el.167.845 km az autóban. Abs, elektromos ablak elöl hátul, klima, szervó, 3 évig állt egy fa allat.

Szerviz könyv nincs vagy nem tom xd.távirányitású közponri zár!


Az opel 2003 évi szintén 5000.000 ft 1.6 benzin 256.361 km szerviz könyv nincs. De ismerem a tulajt, bár adtól még simán lehetnek rejtet hibái, egy év műszaki, szerintem az opel szebb. Felszereltségben hasonlo szinte ugyan az. Drágább lenne mert ez el kell vinni átnézetni átirni stb.. költeni kell rá .


Nehéz a döntésem . Mert a suzuki fapadosabb, de ha befejezi a felujítás a szerelő arra nem kell költenem egyenlőre, de hát ugye 3 évig állt az az auto hóban esőben hát ezért nem tudom milegyen. Szerintetek?

2017. okt. 31. 03:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!