Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hybrid Honda karbantartás...

Hybrid Honda karbantartás Kaposvár környékén?

Figyelt kérdés
Üdv! Egy olyan jellegű kérdésem lenne, hogy Hybrid Hondák szervizelését, karbantartását, átvizsgálását Kaposvár környékén hol lehetne megoldani? Insight eléggé tetszene, de csak akkor venném meg, ha nem teljesen megoldhatatlan egy esetleges probléma megoldása. Vagy lehet egy Toyota lenne a praktikusabb? Honda mellett szólna, hogy kedvezőbb áron tudnék hozzájutni. (Kivéve Prius 2 ami kb. azonos árkategória de az meg nem tetszik annyira)

2018. febr. 14. 07:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézegettem, de Kaposvártól elég messze van márkaszerviz. Első körben biztosan oda vinném az autót, ott vannak rá kiképezve a szerelők, gyári támogatással, stb.

Egyébként nem véletlen olcsóbb az Insight, és nem véletlen van belőle jóval kevesebb, mint Priusból.

Priust vennék a helyedben, bár a formája tényleg buta egy kicsit (bár nekem ennek ellenére tetszik), de a lényeget tekintve jobb autó. Jobban el is tudod majd adni később, de vigyázz a vásárlással, mert komplett iparág épült ezeknek a behozatalára, és külföldön rengeteget taxinak használtak. Bár tartós és megbízható konstrukció, mindenképp leinformálható előéletűt vegyél, és nézesd át hozzáértővel, ami kb márkaszerviz vagy valami direkt hibridekre szakosodott szerviz lesz.

2018. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Igen sajnos hasonló fenntartásaim nekem is voltak a Hondával kapcsolatban, de akkor lehet tényleg maradok inkább a Prius-Auris-(Yaris?) hibrid vonalon.
2018. febr. 14. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!