Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 70-es évekbeli Nissan...

Egy 70-es évekbeli Nissan Cherry (Datsun 100A) jó autó lenne tuningolásra, bütykölésre?

Figyelt kérdés

Szóval sokat nem tudok az autószerelésről, cseréltem már kereket, eresztettem le olajat, cseréltem biztosítékokat fater autóján (Mitsubishi Lancer) stb. de például a motorblokkot még sosem nyitottam ki.


Mostanában sokat játszom egy számítógépes játékkal, a My Summer Car-ral, ami az eddigi legvalósághűbb autószerelés-szimulációt hozta elő. A 90-es években játszódik és egy 76-os évjáratú Datsun 100A-t kell szerelni benne Finnországban.


Arra gondoltam, hogy szereznék egy ilyen kocsit, és a való életben is elkezdeném bütykölni, hogy tapasztalatokat szerezzek rajta. Szerintetek megérné ilyen kocsit keresni? Vagy érdemes lenne valami régi Dacia, Wartburg inkább?



2018. febr. 14. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Több probléma is felmerül:

- Honnan szerzel ilyen autót?

- Ha sikerül szerezni, szét lesz rohadva, karosszériát lakatolni és fényezni pedig nem lehet számítógépről megtanulni (szerelni sem)

- Ha ilyen öreg autókra van csak pénzed, miből telik tuningra?

- Honnan szerzel be alkatrészeket? Ilyen autóhoz gyárit is nehéz beszerezni, nem még tuning alkatrészt.

- A tuning és a szerelés egy külön szakma, amihez nem árt érteni is, és egy játékból ezt nem fogod elsajátítani.

2018. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!