Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon mi lehet az autom baja?

Vajon mi lehet az autom baja?

Figyelt kérdés

Van egy automata valtos (2005) Hyundai Sonata autom. Tankolas utan nehezen akar indulni, ha nem porgetem fel nagyon a motort, akkor a fordulatszam masodperceken belul 0 an van. Ha viszont mar felporgettem parszor jol a motort, akkor utana olyan mintha az auto somkal erosebb lenne. Erezhetoen eroteljesebben gurul, gyorsul. Szerintetek mi lehet a baja ezek alapjan?



Azt leszogezem elore: aki azt mondja, hogy vigyem szervizbe az inkabb ne irjon, illetve az se irjon, aki azt akarja mondani, hogy latatlanba nem lehet megmondani, hogy mi az autom baja.. tudom, de kivancsi vagyok az emberek velemenyere.



2018. febr. 14. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha rángat akkor gyújtás hiba a henger nem kap szikrát egyebek , ha nem rángat elkoszolódott valami fúvóka a motorban injektorban .
2018. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Befecskendező rendszer
2018. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet komplett motorcsere kell, de lehet csak egy üzemanyagszűrő.

Ja és vidd el szervizbe, mert látatlanba nem lehet megmondani mi a baja.

2018. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Üzemanyagpumpa is lehet.

Amúgy érdekes ez, mert pont fordítva szokott lenni: kevés benzinnel kéne figurázzon.

2018. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Vidd el szervizbe, mert látatlanba nem lehet megmondani mi a baja


(És tényleg, egyébként meg el ne felejts lepontozni, mint mindenki mást)

2018. febr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Elviszem szervizbe majd, csak ahol tartozkodom ott nagyon draga a javitas.


Kedves 7 es valoszolo, nem pontoztam meg senkit se.. majd most fogok, persze egyedul Te voltal annyira primitiv, hogy a g

2018. febr. 15. 23:24
 7/8 A kérdező kommentje:

* hogy leirtad a szervizelest, pedig a kerdesem alatt kifejtettem, hogy olyan ne irjon,aki a szervizelest irja.. de hat valahol ugye lazadni kell, ha mar otthon nem tudsz.

Egyebkent meg ha nem tudod a gyakorikerdesek weboldal mukodeset, kerlek ne nagyon bonyolodj bele ;)

2018. febr. 15. 23:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Aha, csak én írtam le...


Van baj

2018. febr. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!