Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » M-es BMW vs PORCHE? Melyiknek...

M-es BMW vs PORCHE? Melyiknek olcsóbb a fenntartása?

Figyelt kérdés

főleg az alkatrészárak és a megbizhatóság érdekelne

997 es Porche érdekelne vagy az első Cayman VS e60 M5 vagy e90 M3

Köszi a válaszokat :)


2018. febr. 15. 01:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Ha a fenntartas koltsege alapjan akarsz ezekbol valasztani, akkor ezeket nem a te penztarcadhoz talaltak ki.
2018. febr. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Álmodik a nyomor.
2018. febr. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Elosszor jard ki az iskolat, es kozben ujits be egy nyelvtan konyvet. Masodszor vagy kezd el bizniszelni, vagy jarj valami egyetemre. Harmadszor ha apu penzen veszel ilyen autot, az inkabb gaz mint meno.
2018. febr. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
MEGKAPTAM A LEGTIPIKUSABB GYAKORIKÉRDÉSES VÁLASZOKAT ! KÖSZÖNÖM NEKTEK !
2018. febr. 15. 02:12
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Ezért is tetted fel a kérdést gondolom :D
2018. febr. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már rájöttem, hogy a gyakorikérdések.hu valójában egy megalázó/lealacsonyító komment generátor
2018. febr. 15. 02:19
 7/14 crudy ***** válasza:
52%

Nem, a gyakorikerdeseken olyan kerdesekre valaszolunk amik ertelemszeruen merulnek fel. Nem valaszolunk hulyesegre, olyan kerdesre amit megvalaszolni barkinek ot perc a google hasznalataval illetve azokra a kerdesekre amiket egyertelmuen nem gondolt vegig az aki feltettem.


Ha el akarsz gondolkodni h te melyikbe esel, most van ra lehetoseged.



De ha nem, itt a valasz: alkatresz arakat senki nem tud fejbol, viszont mindenki meg tudja nezni h a magyar alkatreszaruhazakba mi, mennyibe kerul. Neked se kihivas. Igy magadtol megvalaszolhatod a kerdest.


Illetve azert nem gondoltad vegig mert boven 10millios autokrol beszelunk, olyan fogyasztassal amivel egy geppark ellenne egy evig. Szerinted aki ilyet vesz, foglalkozik azzal h melyiket kell majd szervizelni dragabban? Itt van az a pont amikor egy picit gondolkodod kell es lehetoleg magad megvalaszolni. De ha nem megy, NEM, nem foglalkoznak ezzel a tulajok. A porsche kocsog porschet vesz a bmw kocsog meg bmw-t. Ettol fugg. Nem attol h melyiket dragabb fenttartani. Egy kuplung csere mindkettonel felmillio, ki a fsz erdekel akkor h porscheban vagy bmwben cserel kuplungot?


Nem a gyakorikerdesekkel van a baj mert az otlet, ami alapjan szuletett nagyon jo. Ha valaki hulye valaszt ir ugyis kijavitjak es elkuldik szebb helyekre. A baj az idiota kerdesekkel van amibol mar tobb van mint normalis kerdes. "Hazilag h tudom kilyukasztani a kipufogot?" Mai kerdes. "Bmw e30 a vilag legjobb autoja?" Aztan barki ir ez ellen azt lehulyezi. "Hogyan lehet rongalni egy autot anelkul h beriasszon" komoly?? "M bmw vagy porsche-t dragabb fenntartani?"

2018. febr. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Én csak arra volnék kíváncsi, hogy ezeket komolyan is gondolja valaki, vagy csak béna trollkodási kísérlet. :D
2018. febr. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Tényleg hülye kérdés.
2018. febr. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Béna troll csak, olyan autókról álmodozik aminek a nevét sem tudja leírni, nem hogy az árát életében összesen megkeresse...
2018. febr. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!