Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki vs Dacia, melyiknek...

Suzuki vs Dacia, melyiknek olcsóbb a fenntartása?

Figyelt kérdés
A Dacia-nak elég kedvező ára van. Viszont a Suzuki motorok már bizonyítottak, akciósan 2,6 millió a legújabb Swift [link] . Elég jól fel van szerelve, és sokkal jobb a törés tesztje mint a Logan-nak, nem tartottam túl fontosnak a biztonságot sosem, de azért jó lenne ha nem d9lenék meg ha olyan van. + a Suzuki 25%-al erősebb mint a Logan. Nem vagyok elkötelezve egy autó iránt sem, győzzetek meg hogy miért jobb a Logan, másfajta autót is ajánlhattok. Fontos számomra a fenntartási költség, de azért szeretem ha egy autóban van tartalék erő.
2014. dec. 8. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Új Swift-em van. Az erőt azt nem fogod érezni :)

Nagyon nyomatékszegény.Szerintem értéktartóbb mint a Dacia.

Fenntartása csak olaj, és szűrők cseréjéből áll.

2014. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Suzukik nagy általánosságban megbízhatóak, ha az alapvető kötelezettségeket (olajcsere, szűrő csere) nem mulasztja a gazdája, nem nagyon szokott velük gond lenni.

A Dacia egyenlőre még csak ott tart, hogy olcsó, megbízhatóságban kérdéses mennyire vetélytársa a Suzukiknak.

Más szempontból meg ott van előnyük, ahol a Suzuki hátrányban van (méret, terep-alkalmasság)

2014. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha szereted ha egy kocsiban van tartalék erő akkor te nagyon eltévedtél,mert olyankor nem suzuki meg dacia kategóriájú autókról beszélünk......az meg lehet hogy a suzuki motorok már bizonyítottak,de egy autó nem csak egy motorból áll.....a dacia meg pont olyan mint 20-30 éve volt:gyenge is,szar is,és értéktelen is...
2014. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!